Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S. O. S. Smkp vizsga terén...

S. O. S. Smkp vizsga terén lenne pár kérdésem. Mennyi az esélye hogy hibátlanra csinálom meg a KRESZT (8 leszek,4-es tanuló)? Mennyi ideig tart egy hagyományos képzés (pl.1 hónap)? Mennyit kell rá kb. tanulni naponta (pl. fél óra)? S. O. S.

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz megtanulni és letenni az egészet? Nagyon nehéz a KRESZ?14 vagyok,most akarom letenni.Milyen motort ajánlotok utána kezdésnek 40.000-g?
2011. aug. 5. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nehéz annyira a KRESZ, de kell rá tanulni, megérteni a szabályokat, közlekedési helyzeteket. Kezdő motornak egy Simson tökéletesen megteszi. Nem magas, nem nehéz, nem erős motor, és sebességváltós. Azzal megtanulhatsz szerelni is egy kicsit. 40 000 ft-ig nem is nagyon vannak más kis motorok.
2011. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Yamaha Mint?Az nem jó?Meg apának van egy régi Ekoja, csak karbi csere kell,az is megteszi?
2011. aug. 5. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Honda Dio, Yamaha Mint is megteszi.
2011. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A kresz vizsga eredményessége csak attól függ mennyit tanulsz 1 hónap alatt tuti nem lesz meg hisz a kreszt az autósokkal együtt tanulod az pedig 30 óra!!+ a rutin és a forgalmi vizsga!! A hondák jók elsőnek!nekem egy honda leadom van és én nagyon szeretem!!
2011. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!