Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószerelő nő? Létezik...

Autószerelő nő? Létezik ilyen? Szívesebben vinnéd az autódat egy nőhöz, vagy az ilyet jobb egy férfira bízni? (Alul bővebben)

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy mindkettő ( a nő is, és a férfi is ) ugyanakkora tudással és tapasztalattal rendelkezik. Sőt, még az árak is megegyeznek, csupán annyi a különbség, hogy az egyik nő, a másik férfi.

Na? Melyiket választanád?


2009. ápr. 10. 17:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert lány létemre nagyon érdekelnek a kocsik. Gondoltam már rá, hogy autószerelő leszek... de ha senki sem hozná egy nőhöz az autóját, akkor nem érné meg...
2009. ápr. 10. 17:48
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én valószínűleg akkor vinném a nőhöz, ha sokan dicsérik a munkáját, és másoknak jók a tapasztalatai.

Egyébként ne egy "nőies "szakma turkálni az olajban, a régi kocsik berohadt alkatrészeit sokszor erővel kell szétütni, feszíteni, háát..nem tudom...

2009. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha érdekelnek a kocsik, legyél inkább értékesítő egy szalonban. Ott viszont kifejezetten előny, ha egy csinos hölgy mutatja meg a sebváltót!:DD
2009. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
ha ennyire tetszik tanuld ki szakmát ha ügyes leszel helyt tudsz állni nekem is volt két asztalos osztálytársnőm az elején furcsa volt de harmadikban már mi csodálkoztunk hogy miért lepödnek meg az "idegenek" a csajok láttán mert nekünk tök természetes lett:) a kérdésedre én ahoz vinném aki hamarabb ráér.
2009. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz vinném amelyik közelebb van:) Egyébként mindegy hogy nő vagy férfi autószerelő, inkább a hírnév és a tapasztalat számít, simán elvinném a kocsim egy női autószerelőhöz.
2009. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem igazán elfogadott dolog ma magyarországon,és azt kell mondjam férfi autószerelőhöz vinném inkább,ha csak a nemük alapján kell dönteni,és nem a szakértelem,vagy ismertség alapján.Női autószerelőhöz csak akkor,ha valamiben többet tud a férfi szerelőnél,vagy közelebb van,megbízhatóbb,olcsóbb!Sajnálom,de ez a véleményem.

A kérdezőhöz:Te,ha választani lehetne egy férfi,vagy női nemű kozmetikushoz mennél?

2009. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
utolsónak: női:D de sztem csak azért, mert számomra a kozmetikus rögtön egy nőt juttat eszembe.. el sem tudom képzelni milyen lehet egy férfi kozmetikus:D
2009. ápr. 11. 20:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a baj, hogy a nő nem érthet hozzá azért mert nő. Egy nő legyen nőies ne könyékig gépzsíros, másik pedig az, hogy fizikailag nincs egy nőnek akkora ereje, hogy a berohadt csavarokat vagy olyan csavart amit gyárilag meghúznak nagyon pl a kerékagy csavart kitágítsa egy méteres hosszabbítóval. Ez is egy olyan szakma amit el kell fogadni, hogy nem nőknek való mint pl az esztergályos szakma sem.
2009. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én 12-éve végeztem autószerelőként. Első osztályba volt lány osztálytársam nem is egy hanem kettő. Aztán úgy döntöttek, hogy elég volt. :) Szerintem ez inkább férfi szakma...
2009. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én 3éve gondolkozok hogy elvégezem az autó szerelőit, pedig lány vagyok, de mivel én már csak estin tudnám csak a pénz tart vissza...
2011. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!