Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen AX 1.4d a legjobb...

Citroen AX 1.4d a legjobb választás?

Figyelt kérdés
100.000-500ezer forintos árkategóriában keresném a lehető legolcsóbb fenntartású, legkisebb fogyasztású autót, sok járkálásra. Citroen AX 1.4d-ről 3 literes fogyasztási adatokat olvastam egy tesztben. Van ennél jobb választás? Köszi! :)
2011. aug. 9. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy a 3 liter kicsit túlzás, de 4,5-nél ha ügyes vagy nem kér többet. Ha viszont egy kicsit fiatalabb és extrásabb autót szeretnél akkor a Peugeot 106 és a Citroen Saxo is belefér még ebbe az árkategóriába (nem sokkal éhesebbek ezek az autók sem), én inkább azokat nézegetném:

Citroen Saxo: [link]

Peugeot 106: [link]

2011. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%

Van egy mondás:3f-Fiat,Ford,Francia-nem szabad.

Tudom,sokan vitatkoznának,de nem velem kell.

Javaslom,(de csak súgni merem):1000cm3-es swift.

Mert egy kocsiba nemcsak tankolni kell,hanem javítatni is.

Az sem mindegy,hogy milyen sűrűn,meg mennyiért.

Ekkorka autóknál meg a törésteszt...

Azért sok sikert!

2011. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Ford, Fiat, Franciás témához csak annyit, hogy a 10 éves Peugeot-hoz 25 ezer km alatt 1x kellett hozzányúlni a kötelezőkön kívül (olajcsere, fékbetétek stb ..).

Faterom Citroen BX-e még mindig gurul a 600 ezredik kilóméter után is 22 évesen... ennyit a Franciázásról. Ez csak egy hülye általánosítás amit valaki elkezdett aztán a többi meg ment utána, mert kifogtak egy széthajtott autót egy olyan tulajdonostól aki soha nem is törődött az autójával és a következő tulaj meg havonta vihette a szerelőhöz. Vedd meg nyugodtan amit választasz. Ne olyanok véleménye alapján dönts akiknek még az életbe nem volt ilyen autójuk.

2011. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

16.56

22.32!Volt BX-em is,többek között,valamint 10 év alatt nem 25000 km.-et hajtok egy kocsiba.Előbb kérdezz,azután próbáld meg levonni a következtetést!

2011. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
nem 10 év alatt mentem vele annyit ... 10 éves az autó és 1 éve mióta nálam van azóta mentem vele 25-öt ;) .. egyébként nem is miattad írtam, csak ha körbenézel az egész weboldalon ez megy. Ha mindenkinek lett vna ilyen autója akik a franciákat szidják akkor szerintem kb fele ennyien sem lennének ...Ez csak egy hülye általánosítás. Volkswagen-be is lehet ugyan úgy rosszabb és jobb típus. Lehetetlen hogy egy autógyártó cég kizárólag strapabíró és hibamentes modelleket dobjon piacra.
2011. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valószínűleg akkor ez lesz belőle! :)
2011. aug. 11. 13:01
 7/7 anonim válasza:

Azt hiszem,elbeszélünk egymás mellett...Nem szidtam,a franciákat,csak javasoltam,hogy milyen autót vegyen magának.Amúgy a 3 f-ben még másik kettő is benne van.Nem éltetek egy márkát sem,mert(ebben igazad van),egyik sem gyárt tökéletes autót,manapság meg a fogyasztói társadalom erőltetése közben meg pláne.Amúgy meg a volkswagen-eket sem sztárolom,volt 4-es golfom is,belenyomtam 294 000 km.-t hat év alatt,tudnék érdekeseket írni róla...Van,akinek ez jön be,van,akinek az.Kérdező jobb választásra volt kiváncsi,ennyi...

Most mazda 6-om van,60000-el vettem,egy éve,most 110000 km. van benne,pályán járok vele,tolom neki rendesen,és hiba mentes az autó.De nem emiatt ajánlottam a kis swiftet,ahhoz is volt szerencsém. www.totalcar/népitélet.hu Szép napot!

2011. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!