Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Ha lenne valami...

Motorosok! Ha lenne valami balesetetek, akkor ti visszatérnétek a motorozáshoz?

Figyelt kérdés

erre kíváncsi leszek.

És ha van valami történetetek, balesetről, és visszatérésről, vagy motorozás felhagyásáról, nyugodtan írjátok le!


2011. aug. 14. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

En mar kozvetlen utanna raultem a robogomra es haza mentem vele, muszaj volt:)

Azt tortent h lakhelyemrol (ami egy hegy tetejen van) gurultam lefele, mentem vna meloba. Menet kozben hirtelen elsotetult minden elottem, elajultam a robogon. Mikor felebredtem csusztam az uton robogoval egyutt oldalt fekve, par metert biztos csusztam mert alaposan felhorzsoltam a labam, csupa ver volt minden fele.

Akkor meg pillanatnyilag nem ereztem semmi fajdalmat, csak vhogy az volt eszembe h nehogy ismeros meglasson:)

Villam gyorsan felugrottam az utrol, felallitottam a robogot is, addig ok, csakhogy mivel rossz volt az akku benne rugasra kellett vna inditani, de miutan felalltam es ra akartam allni a labamra a bal labamra nem tudtam, akkor mar fajt eleg rendesen. Na, ezzel nagy kinkeservek kozepette elkinlodtam valahogy, legalabbis a kezemmel rugtam be a motort, nem volt egyszeru de szerencsere alapbol konnyen szokott indulni. Felultem ra es haza mentem vele, egy labon ugraltam be a kapun.

Utanna meg kb 1 hetig igy robogozgattam, csak annyi kulonbseggel h kertem kolcson egy jo akkut:)

2011. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Persze, motorozással max. akkor hagy fel valaki hogyha már fizikailag nem alkalmas rá (vagy nincs rá pénze/ideje), bár a tapasztalat azt mutatja hogy sokan még akkor sem.
2011. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
értem:/
2011. aug. 14. 15:42
 4/16 modian válasza:

Életem első motoros élménye, hogy keresztapám simsonját kipróbáltam a kertben. Mikor meg kellett fordulni, akkor lefulladt, üresbe kellett tennem, és úgy rúgtam be, mert hát simson. Ráültem megint és indultam, de túl hátra ültem, felemelkedett egykerékre, ment egykeréken, én fogtam a kormányt még mindig és futottam, ahogy tudtam, hátha tudok valamit csinálni, de semmi se jutott eszembe, végül borultunk egyet a búzába XD

Remegett a kezem az adrenalintól :)


Így kezdődött, de tudtam, hogy én voltam a hibás, meg mindig is érdekelt a motorozás. Elsején volt egy éve, hogy megvan a saját Simson S51-esem, balesetem még szerencsére nem volt, meleg heyzetek annál inkább (kamionok + keresztszél), de már a rutint kezdem korlátlan jogsiból. B-s jogsim megvan 3 éve, annál se volt még balesetem, megfontolt sofőrnek tartom magam.


Szóval, ha megmaradnak a testrészeim, meg másnak se lenne hasonló baja, akkor igen, visszatérnék. Ha miattam rokkanna vagy halna meg valaki, akkor csak rendkívül sürgős esetben vezetnék(akármit), többet egyébként nem.

2011. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

én simsonnal egyszer nyaltam el, mert kanyarodtam, és nem éreztem a kuplungot...:DDDD(a gázt se xD)

de már van rutin, nem csak simsonon :D

2011. aug. 14. 15:57
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt balesetem soha ( hála) és 1x sem (!!!) estem el egy motorral(én ilyen kivételes vagyok eddig). Szerintem csak akkor hagynám abba ha valami olyan fajta betegség vagy egyéb gondom volna ami miatt nem tudnék biztonságosan motorozni. Amég úgy látom majd magamon, hogy elbírok az aktuális motorommal addig hajtom! :)
2011. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
értem:)
2011. aug. 14. 16:27
 8/16 anonim ***** válasza:
A mondás szerint kétféle motoros van, aki MÁR esett és aki MÉG nem. Sok olyan ismerősöm van aki már esett, közülük csak egy nem ült vissza, de ő meghalt. Mondjuk ezek gyorsasági motorok.
2011. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
1x Jawa Mustanggal kiegyenesitettem a kanyart, felhomalyba, vilagitas nelkul(nem volt rajta), kb 70-es tempoval erdei uton:D
2011. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

16:29 sajnálom nagyon:(

van benne valami, amit mondtál amúgy!


utolsó:

legalább a motorért nem lehetett kár, ha te meg is sérültél.

2011. aug. 14. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!