Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionosok! Ezt meddig kell...

Kamionosok! Ezt meddig kell gyakorolni? Vagy van nehezebb manőver is a munkátok során?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok jártas a kamionozásban, de gondolom tolatni a legnehezebb a (nem tudom jól fogalmazok e a kamion fix plató+ még egy pótkocsi összesen kb18 méter lehetett) szerelvénnyel. Nemrég hoztak téglát ahol melóztunk, és egy olyan kapun kellett betolatni, ahol az egyik tükröt is be kellett hajtani a fülkén, szóval szűk kapu. Az út forgalmas volt,normál 2 sávos árokkal határolt a forgalom addig várt, de ugye nagyon nem lehet leállítani, a sofőr elsőre betolatott hiba nélkül a szerelvénnyel. Gondolom azért nem egyszerű.
2011. aug. 16. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
csak meg kell találni az ideális ívet és akkor jóság van, meg nem szoktam félteni a pótkocsit 1-2 karcolástól de érdekes módon nem is szokott lenni baj, de ha paráznék, hogy jajj mi lesz akkor biztos össze akadnék valamivel
2011. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja közbe pont a kérdésre nem válaszoltam, én speciel 2 év után nem rettentem meg semmitől inkább a kihívás vonzott
2011. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, Te is jó sofőr lehetsz, ha nem érdekel a pótkocsi...
2011. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!