Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől kopoghat a kocsim a...

Mitől kopoghat a kocsim a jobb első tengelynél? (Lent)

Figyelt kérdés

2001-es Renault Clio


Menet közben nem kopog viszont ilyen bukkanókon,kátyúkba eléggé:(


És ha esetleg valaki sejtené megírná milyen összegben gondolkozzak...


Válaszotokat előre is köszönöm!


2011. aug. 18. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, a szilent(ek) fáradtak el. Ha tényleg nincs nagyobb baj, akkor egy tízesből megúszható a dolog. De irány egy szerviz, aknából megfeszegetve a futóművet hamar kiderül mi okozhatja a gondot.
2011. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen gondom. Nálam a felfüggesztés tetején lévő gumibak kopott el és azért kopogott.

Már nem emlékszem pontosan mennyibe került, de körülbelül pár ezer Ft volt.

2011. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lengescsillapito talan. Olyan 8e korul lehet/db. De ezt parban kell.

Vagy toronycsapagy esetleg?!

2011. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyik haveromnak is pont Renault-ot kellett megszerelnem,amikor szétszedtem a futoművet akkor láttam hogy lettört a rugóbol kb10 cm és az szorult be és az adta a kopogást.szerintem nézd meg nem-e neked is az.
2011. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lodarazs ***** válasza:
Stabilrúd szilent :)
2011. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Leszakadt a stabilizátorod?...

Nekem az volt, és hasonló jeleket produkált. Irány a szervíz!!!!!!!!!

Az első futómű nem vicc, ha valami bekrepál, bekrepálhatsz Te is! A hátulját azt húzza maga után az autó, youtube-os üldözős videókban láthatod ahogy hátsó kerék nélkül szikrázó felniken menekülnek tovább. (persze az is okozhat gondot) de ha elöl van gond, az gáz. Ne felejtsd! Te is arra mész amerre a futóműved...

Ekkora bölcsességet...

Huhh...

2011. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát jóóó:)

Sajnos nálam mindig az van,hogy azt hiszem,hogy valami lightos probléma van aztán kiderül mindig ,hogy nagyobb a baj és a végösszeg:((


Remélem max 20ból megúszom de van egy érzésem,hogy ez is ilyen 50 ezres probléma lesz:(

2011. aug. 18. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!