Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó vásárlásakor milyen...

Rowena kérdése:

Első autó vásárlásakor milyen tipust ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nyolc éve tettem le a jogsit, de anyagi okok miatt nem tudtam idáig autót venni. Valójában egy kisautót keresnék, amiben azért biztonságban érzem magam. Mivel továbbra sem vet fel a pénz,500e-1000e Ft közötti, olcsó fenntartású, kis fogyasztású legyen. Ha szervízre, alkatrész vásárlásra van van szükség, fontos, hogy ezt is meg tudjam úszni viszonylag olcsón. Műszaki érzékem semmi, magam nem tudom szerelni.
2011. aug. 23. 10:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

egyik se. csak azt hiszi benne a menőcsávó, hogy őt most azért nézik, mert menyire vagány a szétrohadó szarjában.

köszönöm a tisztelt moderátoroknak, hogy törölték a válaszaimat, holott semmi sértőt nem írtam bennük. reméljük a tisztelt moderátorok jobban körülnéznek a válaszokban, mert van ennél a kérdésnél durvább válasz is, mint én írtam. köszönöm.

2011. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Nekem is már sok kocsim volt, most suzuki ignisem van.

Bajom nem volt vele még semmi 6 év alatt ennyi idős kocsit klímával 800körül lehet kapni. Kimegy a világból, persze a fiatalok és a kőgazdagok lenéznek vele, de valószínű nem hagy az útszélen.

2012. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 5. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!