Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A8 (D2) 3.3 TDI véleménye...

Audi A8 (D2) 3.3 TDI vélemények? Érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 26. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A futott km-ert szorozd meg még minimum 3-al.
2011. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdemes ilyet venni, igen. Csak nem kereskedésből.
2011. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szép cigányverda, az már biztos
2011. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik.Nekem volt egy 100-asom 2300-benzin.2 éve adtam el,az új tulajjal tartom a kapcsolatot,nem bánta meg:)Abba sok kilóméter volt 91-es évjárat,de olyan a motorja mint a svájci óra.
2011. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17:09-es! Akkor mi a "nem cigányautó"? Talán a Suzuki? És akkor a cigányok járnak a legjobb autókkal??? Érdekes...
2011. aug. 26. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Megvétel előtt be egy négy karikás szervízbe és vizsgáltasd át teljesen ( igaz akkor is lutri ) de inkább most bukj 15-20e forintot mint később 1-2 nullával többet. Ha a futómű nincs szétesve, a motor a váltó és az ÖSSZES EXTRA jó akkor vállaható.


Az ilyen nagy dögöket úgy éri megvenni, ha marad tartalékod egy esetlegesen becsúszó szervízre. A km-rel meg ne foglalkozz, ha normális gazdája volt akkor nem sok egy ilyenben a 300k km, ha nem akkor meg 100k km is szétesik

(ez márkafüggetlen).


A réti niggereknek meg az ilyeneknek a legalja szokott lenni, nekem pl ilyen bőrös S80as Volvom van, eddig aki beleült, még senki nem cigányautózta le ... :)

2011. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amit linkeltél, az egy nagyon szép darab! Több mint valószínű, hogy visszatekerték a km-ert, de ettől fóggetlenül a képek alapján nem egy lelakott darabról van szó. Ha már arra szántak pénzt, és időt hogy a konzolrészt beCarbonfóliázták, akkor gondolom nem hanyagolták el az autó többi részét sem. Bár effelől csak akkor bizonyosodik meg az ember, ha már átnézette. De ahogy elnéztem 1,3-nál kezdődnek a 3.3-as TDI-k. Szóval ez nem az " alja " kategóriához tartozik. Szerintem megéri, ha egy jó megjelenésű, erős verdát akarsz venni, és tudsz rá szánni elegendő összeget, hogy a későbbiek során fenn tudd tartani.
2012. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!