Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyereknek első autó?

Gyereknek első autó?

Figyelt kérdés

18. születésnapra kéne max 1-1,5 millio Ft!

(Imádja a BMW-ket én egy 2001-es BMW 320d-re gondoltam vélemények?) esetleg más autó ? :)


2011. aug. 27. 11:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Jah, csak nem mindegy, hogy veszel egy 4-5 éves, akár megkímélt Ibizát, akár Opel Astra-t, stb, vagy egy 10-12 éves BMW-t, ami teljesen szét van hajtva, le van strapálva, különben minek vették volna, és amúgy meg 220ezer km-rel hirdetik, de van abba 500ezer is. No comment, csak azért, mert BMW, akkor meg is érdemli az, akinek ilyen kell...

Amúgy a kérdés is az volt, hogy 'esetleg más autó', erre jött a válasz.


22L

2011. aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

az előttem írónak teljesen igazat adok

én sem venném meg ezt a kocsit, feleennyiből fiatalabb, jobb kocsit lehet venni, csak annak kisebb a presztízse, nem tud majd úgy villogni a kölök

2011. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Na végül mi lett belőle? Megkapta már a BMW-t? Remélem még nem törte össze és remélem, hogy egy ártatlan ember sem halt még bele mert villogott a fenenagy autójával...

Jobb lett volna az a Swift azzal nem lehet annyira villogni de ha villog is akkor ő bánja meg.

2012. febr. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ki az a hlye, aki ugyan annyi pénzből hulladék setot vesz (az egyik legrosszabb marka a nepiteletek szerint), ha annyiért lehet pár évvel régebbi, de szinte minden tulajdanságaiban sokkal jobb, ezerszer minőségibb, és persze szebb BMW-t vagy Mercit is vehet? Az alkatrész meg humbuk, bontottan kb mindegyikhez egyforma, regebbiekhez keg olcsobb... Ha suzukis is beulne egyszer egy akar joval regebbi merzsdoba, azonnao adna el a fapados papirsarkanyat..
2017. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
500ezer kilometerrel is job állapotú lehet egy bmw mondjuk (de itt nem a márka a lényeg), mint eg 150ezres Seat. Megtanulhatnátok már végre, hogy nem kilometert, hanem allapotot veszunk
2017. júl. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!