Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Női motoros kesztyűt és...

Női motoros kesztyűt és bukósisakot keresek olcsón, milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Robogóhoz lenne,a kesztyű pedig a télre kellene.
2011. aug. 29. 08:54
 1/4 Toborc ***** válasza:
100%
Bármenynire is szeretnél olcsó cuccokat venni, ilyenen nem érdemes spórolni !! nem mondom h 50ezrekért kell venni sisakot pl de azért ne kinai gagyi papir sisakot vegyél hanem vmi normális 10-20 ezer körül már vannak jók, nekem pl AKIRA van nézd meg keresőbe.. kesztyűt pedig legalább felső bütyök protektor legyen rajta illetve jó vastag legyen ha télre kell
2011. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem válaszolóhoz, motoros védőfelszereléseken ne spórolj!

Én 84' óta motorozok, 85'ben sikerült, akkor horribilis összegért 9000 ft ért vennem egy römer bukót vennem.

Nem bántam meg, 86'ban az életemet mentette meg.

Ami a kesztyűt és az egyéb téli motorozáshoz szükséges meleg cuccokat illeti, a téli motorozás, elsődlegesen az izületeidet és a vesédet teszi tönkre és mivel nő vagy egyéb nőgyógyászati problémákat is okoz ha nem megfelelően öltözöl fel. Nem érdemes ezen spórolni.

És érdemes elgondolkodni egyéb védőfelszereléseken is mint pl könyék, térd, lábszár és gerinc védő protektor.

Különösen a téli motorozáskor, az utak csúszósak könnyebben előfordulnak a problémák, és lehet hogy nem te "zakózol" hanem beléd csúszik valaki, velem már ez is előfordult.

A motoron nincs kaszni ami megvéd az időjárás viszontagságaitól, a többi közlekedőtől és a saját hibáidból adódó problémáktól.

40-nel is lehet akkorát perecelni mint egy pajtakapu, hogy az orvosok azon gondolkodnak melyik véged felöl kezdjenek el összerakni.

( Ez utóbbi saját példa. )

Gondold hát meg hogy min spórolsz.

2011. aug. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Semmiképp sem spórolás szempontjából kérdeztem,hanem ahogy írtátok,nem szeretnék 50 ezreket kiadni érte.Bevált márka ötletek érdekelnek,köszönöm és utána is nézek!

Kesztyűnél is inkább tapasztalat alapján érdeklődöm,majdnem minden más felszerelésem megvan már.

2011. aug. 29. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bp, Szentendrei út --- SHOX. Szoktak jó akcióik lenni, főleg szezonvégeken!
2011. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!