Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piros Swift. Nagyon gáz?

Piros Swift. Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 15:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
hát csajozni jobb mint egy csepel bicikli
2011. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor ha lépcsőshátú, hoppá, akarom mondani "Sedan" kivitel. Ahhoz a formához nincs szín, ami jól állna. Ha 3 vagy 5 ajtós, akkor teljesen átlagos.
2011. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha matt akkor gáz(márpedig a régi piros szuzik többsége már matt),polírt neki!!!
2011. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
nem matt, 5 ajtós 2003as gsx 19 vok, első kocsi :P
2011. aug. 30. 22:01
 15/22 anonim ***** válasza:

Egész fiatal autó. :)

Jó az, kevésbé fog fájni a szíved ha letörik a tükör vagy megkarcolod mintha álmaid gépével történne.

Csak ne csinálj vele semmi "gagyituningot", pl. öntapadós légbeömlők, lángnyelvek meg hasonlók, mert akkor ki fognak röhögni.

2011. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
nem terveztem :) bár 1 kicsit szélesebb könnyűfém felni és krómozott rendszámtábla tartó azért tervbe van :)
2011. aug. 30. 22:21
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan rosz kocsi, első kocsinak pont jó:) Azért egy szép alufelni rendesen feldobná.

"Nagyon gáz?" Csak akkor ha ütközöl vele, mert igen rendesen törik,szval csak óvatosan:)

2011. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem gáz.Gyalogolni gáz:-).Sokkal gázabb lenne,ha egy lógó belű,állandóan lerohadó 20 éves "luxus" BMW-vel rázza valaki a rongyot.
2011. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
De hogyan került hozzád az autó? Meglepetésként kaptad? Vagy valami családtagé volt?
2011. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Amúgy igazából ez az egész ország a gáz! Hogy ennyien járnak ilyen autóval, mivel rengetegen csak ezt engedhetik meg maguknak. Horvátban az 1 hetes ott tartózkodásom alatt összesen EGYetlen régi swift-et láttam! Ez a gáz, hogy itt sokan így élnek, a politikusok meg megint 600 milliós autóflottát kaptak. Az egyszerü emberből meg naponta több is meghal az utakon, mert semmit sem védenek a régi suzukik. De a politikusok autója még csak balesetet se tud szenvedni, mert sávtartó asszisztenstől kezdve még le is fékezi az autót az elektronika a kormány félrerántásával együtt!!!!!!
2011. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!