Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 2.5tdi 2002töl szoval...

Audi A4 2.5tdi 2002töl szoval az "ujjab" regi mennyire jo ez a motor? Mert en azt hallottam hogy a 2.5 tdi ik nem igazan a legjobbak inkabb az 1.9. velemenyek tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem fogalmazd át.
2011. szept. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyilván jobb egy erősebb motor egy gyengébbnél. Szóval ez így hülyeség szerintem
2011. szept. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2.5 tdi az öthengeres, és eléggé erős. Egy T4-es transzit úgy gyorsít hogy belesüllyedsz az ülésekbe padlógázon :D
2011. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem ertem mi lenne a baj a kerdessel..azert gondoltam h lehet szarabb ugyan is a passatnal a 99-es evjaratuaknal szal a gömbölyü azoknal pl a 2.5tdik nel x kmnel kivillan a szerviz vagy az abs lampa nem tom mar es vmit baszni kell az elektronikajaval ami 100000magyar forint..szal itt a szerviz igenyre meg a hasonlo szarokra vok kivancsi nem arra herösebb e meg jobban megy e meg stb..ez kb egyertelmü..bar ha tuning teren nezem akkor inakbb 1.9tdi
2011. szept. 1. 20:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért egy 99-ez Passat-ot ne hasonlítsunk egy mai modern Audihoz. Nyilván régen még nem volt annyira fejlett a technika, mostmár az!
2011. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

„nem ertem mi lenne a baj a kerdessel”


Az, hogy igénytelenül van megfogalmazva.

2011. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor mi a f*asznak olvasod el..igazabol ertelmezni tudtad sztem viszont ertelmes valaszt mar nem tudsz adni a feltett kerdesre..akkor minek irsz ide..a sz*rul meg fogalmazott kerdesre varom a valaszt nem pedig arra hogy meg is hogyan fogalmazak meg egy kerdest normalisan..ha arra lennek kivancsi akkor arrol kerdeznek:)
2011. szept. 3. 13:23
 8/13 anonim ***** válasza:
OK, főnök.
2011. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az audiban a 2.5tdi bizony nem 5 hengeres, tehát nem összekeverendö a T4-es 2.5-ös dízelével.

Az audiban 2.5-ös V6-os dízel motor van.


Sokan panaszkodnak a 2.5 tdi-re, de használt autóról beszélünk, így semmivel sem jobb vagy rosszabb, mint az 1.9-es.

Ha egy gondos gazdája volt, aki hidegen nem padlózta, meg amúgy sem mindig csutkagázon használta, megadta neki a megfelelö törödést akkor van egy jó autód.

2011. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a normalis valaszt:)
2011. szept. 8. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!