Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót venne az átlag...

Milyen autót venne az átlag magyar vásárló 2,5 millió forintból?

Figyelt kérdés
Újszerűbb kicsit, vagy menőbb régebbit?
2011. szept. 21. 08:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Az átlag magyar vásárló határozza meg az igényeit először, és ha látja hogy olcsóbb kilométerköltségű kell vagy nem gond ha drága 1 km, mert csak hétvégente fog kelleni 2x15 km-re villantani, akkor jobban fog tudni választani.

A régebbi "menő" autók (gondolom ez a BMW lehet) között van azért pár darab ami nagyon zsákbamacska. Én napi közlekedésre újszerűbb kicsit választanék.

2011. szept. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én egy 4 éves Opel Vectrát vettem egész jó felszereltséggel, értem ezalatt a parkolóradart, bőr belsőt, ülésfűtést stb, pontosan ennyiért.
2011. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek. Az igényektől függ. Van akinek sportos kell menőzni, van akinek kis fogyasztású és alacsony költségű, van akinek nagy utastér, vagy csomagtér kell.
2011. szept. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínűleg Suzukit:(
2011. szept. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Atlag magyar vasarlonak nincs ket es felmillio forintja.
2011. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 vander válasza:
én egy páréves Focus Astra vonalon mozgó közepes benzinest vennék
2011. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
utsó előtti: de a banknak van akitől majd felveszi a hitelt
2011. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Valami használt Swiftet, az újat :)
2011. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Amihez van bőven olcsó alkatrész utánpótlás, szerviz és alacsony az üzemeltetési költsége, fenntartása. Egy Opel csak az első komolyabb meghibásodásig jó, utána a gatyád is rámegy. Még rossz a híre a Dacia névnek, de ennyiért már lehet jót és talán vadi újat is kapni belőle. Hasonló a helyzet a Skodával, újonnan már drága, de használtan egész jókat is ki lehet fogni, az utángyártott alkatrészeket pedig ontják a lengyel, szlovák, kínai gyárak.

Ha erő kell, akkor van néhány idősebb használható Ford Mondeo, Audi, BMW, de ezek egyre ritkábbak és lassan eltűnnek a piacról. Egy kigyúrt uzsorás autójával meg úgysem lehet felvenni a versenyt.

2011. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egy jó SuperB-et sok-sok extrával, jó dízellel!!!
2011. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!