Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért harmatos reggel az...

Miért harmatos reggel az autó, másik miért nem?

Figyelt kérdés
Reggel ahogy jövök dolgozni látom, hogy az egymás mellett parkoló autók közül valamelyik "tiszta víz" (harmat), a mellette álló meg csontszáraz. Mi ennek a különbségnek az oka? A régebbi autóm (~20éves) nekem is minden reggel csontszáraz volt, most a helyén parkolok az újjal (~7éves) és minden reggel csupa víz. Valakinek van ötlete?
2011. szept. 22. 09:55
 1/3 lambo96 ***** válasza:
Lehet azért, mert nemrég mentek vele
2011. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet hogy marha nagy hülyeséget írok de nekem is így volt!!!Opel Omega 100 éves..:))) csontszáraz..Astra G meg szinte mintha esett volna az eső...a régiek még anyagból voltak,lehet hogy a vastagabb lemez vagy szigetelés vagy a kasztni kialakítása és nem tudtak annyir a lehülni hogy lecsapodjon a pára...hmmmm Tesco parkolóba rányitják az ajtót astra g behorpad...omega meg éppen hogy a lakkon vetted észre....a kis horzsolást..
2011. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyesmit sejtettem... köszönöm, hogy megerősítettél benne.
2011. szept. 24. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!