Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pontosan hogyan is kell...

Pontosan hogyan is kell csikorgó kerekekkel elindulni? Mekkora gázt adjak? Milyen gyorsan engedjem fel a kuplungot?

Figyelt kérdés
Még sosem sikerült...
2009. ápr. 27. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Először pörgesd fel a motort majdnem a max fordulatszámra, majd ugorj le a kuplungról és adj padlógázt.

Persze kocsitól is függ, mivel próbálkozol?

Ha gyenge a motor próbáld emelkedőn, ott kisebb súly nehezedik első kerekekre, könnyebben elpörögnek.

2009. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Aki ért hozzá, biztos ír jó tippeket, de szegény gumik... :-) Azért ne strapáld túl gyakran ezzel.
2009. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Egy újabb útrodeós 18 éves hülyegyerek apuka kocsijával... pff....
2009. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha izmos kocsid van akkor csak padló aztán kapar!! Ha gyenge akkor: kuplung kinyom, motort felpörgeted olyan 5-6 ezer közé, kuplungról hirtelen leveszed a lábad azaz "lerugod a kuplungot". Ha autómata váltós akkor nem tom.
2009. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jogsija mert akinek van annak biztos 1szer 1szer elkapar indulásnál.
2009. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

lényeg hogy padlógázzal indulj.

tipp: meleg időben(30 fok körül vagy még melegebb)jó minőségű aszfalton vagy betonon lehet elérni jó eredményt:)

2009. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz padlógáz, hogy kipörgesd a kereket, inkább a kuplung kezelésén múlik, de ha kezdő vagy, akkor biztos hogy párszor sikerülni fog, még ha nem is szándékosan csinálod. Legfeljebb utána lefulladsz..
2009. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

már nem tudom hányadik válaszolónak köszi... hülyegyerek...

Egyszerűen csak érdekelt. Egy szóval sem írtam, hogy minden elindulásnál így akarok elindulni és gyorsulgatni... Sőt, nem is írtam, hogy van autóm. Egyszerűen csak szerettem volna tudni.

2009. ápr. 28. 20:48
 9/13 A kérdező kommentje:
de a többieknek köszi:)
2009. ápr. 28. 20:48
 10/13 A kérdező kommentje:
5.nek: Nem az volt a kérdés, hogy meg tudod-e állapítani a kérdésből, hogy van-e jogsim -.-'
2009. ápr. 28. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!