Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja? Van egy...

Atti2 kérdése:

Mi lehet a baja? Van egy simson S50B1-es motorom, ha elmegyek vele 25km-t akkor berángat és leáll. Ki lett mosva a tankja és a karburátor ki lett takarítva, a motor mégis leáll. A motorban 72es főfúvóka van, az lehet e probléma?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Nézted már a gyertyát? Nekem mindig az kormozódott be.

De egyébként ha nagyon rozsdás a tankod, akkor ajánlatos valami szűrőt felraknod, nekem volt fent. Lehet rosszul van beállítva a karbi.

2011. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Gyertyát pucold meg jó alaposan, de ha már egy évnél idősebb a gyertya akkor vegyél bele újat. Minimum 260-as hőértékű legyen az a gyertya!
2011. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is cseréj gyertyát illetve ellenőrizd a tűszelepet és az úszót hogy jól be van állítva. Továbbá lehet hogy elállítódik a gyújtás (nekem volt ilyen) ekkor le kell venni az oldaldeknit és ellenőrizni a hézagot.
2011. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nézd meg,ha megáll van e szikra .lehet a trafód melegszik be és ezért áll meg.
2012. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerezz bele egy földböl vagy valahonan kiszedett 260-as isolator-t pucold meg rakd be berugod és menni fog vele ezt már tapasztaltam nekem is amikor meg vettem akkor egy magnetic marreli volt benne az elsö megszakitó hézag beálitásig jó volt utánna meg már csak kihagyott a gyujtás rángatott alig akart menni, azt a haverom elökotort a vasak közül egy kb 2-3 éves rozsdás isolátor gyertyát csak meg kellet pucolnom meg hézegot kellet álitani rajta beraktam elsö rugás és azota már mentem vele 450km-t és elöször énse hittem hogy jó lessz vele!
2015. máj. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!