Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kijátszható-e a bírság, ha a...

Kijátszható-e a bírság, ha a rendőr úgy fényképezte le az autót, hogy a kereszteződés után 5 méteren belül parkoltunk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 22:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És tényleg 30 ezer lesz a bírság összege?
2011. okt. 13. 22:33
 2/14 anonim ***** válasza:

Én egyszer nem fizettem be és azóta se küldtek semmit, nemtom mi lett vele de mostmár mind1.

Am. elvileg nem.

2011. okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha lathato hogy ot meteren belul van, mert mondjuk tereptargyakbol megallapithato, akkor nem.

Amugy meg megerdemled, majd most megtanulod hogy nem parkolsz tilosba.


Nagyon utalom amikor felreertheto tablak meg hataresetek miatt birsagolnak, huzzak le az embert a sunok, de ez nem az. Az egyertelmu eseteket tessek betartani.

2011. okt. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, akkor kívánom neked is, hogy amikor 13 órát melózol egy nap és éjjel hazaérve nem találsz parkolóhelyet az utcában sem, csak így, akkor téged is büntessenek meg a házad előtt! Köszi a választ.
2011. okt. 14. 10:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Én szereztem led izzót az indexbe így akár 3napig is veszvillogozhatok és nem merül le az akksi. Így nem buntethetnek meg. Nalunk sincs hely soha egyébként.
2011. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

És mit gondolsz, az 5 méteres szabály csak egy hülyeség? Engem rohadtul tud idegesíteni, amikor nem látom be a kereszteződést, mert egyszerűen rá vannak parkolva.

A napi 13 órás munkát meg nem értem, miért kevered ide. Mintha az itt válaszolók tehetnének a munkakörülményeidről. Az meg amúgy se panaszkodjon már, aki kocsival jár munkába. Rengeteg embernek autója sincs, és nem az a legnagyobb problémája, hogy még az utcában sem (huhh) tud megállni.

2011. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Én szereztem led izzót az indexbe így akár 3napig is veszvillogozhatok és nem merül le az akksi. Így nem buntethetnek meg. Nalunk sincs hely soha egyébként."


dehogynem, ha indokolatlanul használod, akkor megbüntethet.

2011. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó: hivatalosan lerobbantam.

Nyilván nem mondom meg neki hogy csak kamu.

2011. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bajer ***** válasza:
70%
Talán inkább nem kijátszandó a bírság. Fizess csak! Tán neked el kéne nézni ezt a szabálytalankodást? Engem megbüntetett a BRFK mert járdaszigeten parkoltam. Bevállaltam, fizettem. Tanultam az esetből. Te se vagy kivételezett autós.
2013. júl. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
82%
Adós, fizess! Ha szabályt szegtél, az a te bajod. Én is mindennap 10-12 órát dolgozok, mégis képes vagyok parkolót keresni. C'est la vie - Ilyen az élet.
2014. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!