Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 2004 évi 1.4-es...

Van egy 2004 évi 1.4-es Daewoo kalosom. Most a napokban vettem észre a váltónál olaj csepegést, járhatok-e még egy darabig így vele/egy hét/és milyen költségre számítsak a javításnál?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy kilazult az olajleeresztő a váltón??

Amúgy járhatsz vele ,de nem lenne hülyeség megtudni honnan jön az olaj.

2011. okt. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
olyan 2000 km-el ezelőtt volt cserélve a kinyomó csapágy lehet hogy jó amit mondassz,csak az a baj hogy nem nagyon tudom megnézni mert panelrengetegben élek és nem nagyon tudok alatta fetrengeni.
2011. okt. 16. 12:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy a főtengely szimering kopott már és nem tömít rendesen,onnan is átszivároghat a váltó házához.Ha csak ez a baj,és csak egy-két csepp olaj marad az autó alatt,akkor az még nem olyan nagy gond,el lehet vele járni egy darabig,a csere összege sem vészes.De én ajánlom,hogy ellenőrizd a váltó olaj szintjét először,ha tudod.
2011. okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!