Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gumis beveszi a használt...

A gumis beveszi a használt gumijaimat? Hamarosan téli gumira csere lesz jó lenne valamelyest lefaragni a csere árából.

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Pénzt nem ad érte szerintem.
2011. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A csere árából se számolja le?

Az első két gumim még jónak mondható(3-3,5mm) hátsó kettő öreg is és kopott is már nagyon!

2011. okt. 16. 20:21
 3/9 anonim ***** válasza:
3mm alatt nem is lehetne már használni.
2011. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a 3 inkább 1,6 ugyebár ezt akartad mondani? :)
2011. okt. 16. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Esze ágában sincs !

Pénzt adjon valamiért ami nem üzlet (kevesebbet kapna az értékesítettért,pakolhatja,raktározhatja minimum tavaszig és akkor is gombokért kellene árulni egy ilyen lefutott abroncsot) ?!

Vidd el Te a veszélyes hulladéknak minősülő kacatot vagy fizess azért,hogy Ő tüntesse el helyetted.

Alapból jó üzleti fogás ha tudatosítja Benned ezt a problémakört de mégsem kér el guminként 1-400 forintot mert nála vásárolsz/szereltetsz.

Szerintem.

2011. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A gumi veszélyes hulladék, amit nem hagyhagysz ott bárhol. A gumis átveszi darabját 100 ft-ért. Ha normálisabb, ezzel nem szarozik, beveszi ingyen. De kérhet érte pénzt is, ugyanolyan mint ahogyan a kukásnak is fizetsz a kuka elszállításáért...


Ha még el tudja passzolni használtan nyílván megveszi pénzért, de ha nem, akkor a fentebb leírtak lépnek érvénybe.

2011. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

vannak ilyen lerakóhelyek, vidd oda.


vagy add oda valami boyracernek, örülni fog egy garnitúra guminak, amit elfüstölhet :)

2011. okt. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem anno az okatatóm ezt mesélte párbeszéd az oktatóm meg a gumi között.:

-és ha leszette a használt gumikat mit csináljak vele?

-hát ha gondolja hadja itt vajd a fiatalok elviszik

-és ők mit csinálnak a kopott gumikkal?

hát drift meg lefüstölik

és akkor mondta hogy tényleg pont látta is hogy a kopott gumikat viszik a fiatalok

2012. ápr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak sikerült eladni, igaz 5000.-ért a garnitúrát, de pénzé tettem... valószínű ezt is driftre vitte az illető
2014. ápr. 1. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!