Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a régi ford...

Mi a véleményetek a régi ford mondeokhoz?

Figyelt kérdés
pl:honnan vegyek jót olcsón,mennyi a fogyasztásuk,biztosítási költség,milyen gyakorisággal mennek szét benne az alkatrészek meg ilyesmikre gondoltam. Max 600000ft-ot szánnék rá. De előbb még el kellene adnom a régi suzukimat is. A válaszokat előre is köszönöm!
2011. okt. 20. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Jót olcsón? sehonnan.

biztosítási költség függ az életkorodtól. lakhelyedtől, hány éve van jogsid, hány köbcentis autót veszel

fogyasztás?! 1.8td vagy 1.6 1.8 2.0 2.5 benzin, nem mindegy

Szerintem különösebben nem esik szét, de függ az állapotától. előző tulajtól, karbantartásoktól.

Nekem egy 96-os 1.8 benzines van. Fogyasztás 8-9. Lehet vele járni 8 alatt is, de télen szigorúan városban megette a 9,5-et.

Miután megvettem cseréltem vezérlést, olajat, szűrőket, ezen kívül a futóműben volt egy-két szilent megfáradva, és a küszöb szorult cserére.

A rohadásra figyelj oda: sárvédőív, küszöb.

H venni akarsz, akkor használtautó, vatera, és társaik, itt meg is próbálhatod eladni a suzukit.

2011. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én egy 2.5 TD-t néztem eddig ami tetszett is,egy autókereskedésben.
2011. okt. 20. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyat aligha nézhettél.

Abban az árkategóriában amit írtál, dízel motor csak az 1.8 td van. 2000-2001 környékén jelentek meg az újabb dízel motorok az mk3-a szériával.

Későbbi szériákban volt már 2.0tddi, 2.0 tdci és 2.2 tdci motor. 2.5-ös dízel motort nem igazán használt a ford, csak a transitban.

Amit te néztél és tényleg 2.5-ös akkor az V6-os benzines lesz.

2011. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az biztos hogy dizel volt,akkor valószinüleg hogy a ccm3-at néztem el,lehet hogy 2000-res volt.
2011. okt. 21. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!