Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autós kamera ami folyamatosan...

Autós kamera ami folyamatosan rögzíti a forgalmat menet közben. Kinek van? Melyik típust ajánljátok amelyik jó, de nem túl drága?

Figyelt kérdés
Olyan kéne amelyik folyamatosan törli a memóriát ,ha az betelik és jó felbontása van.
2011. okt. 23. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Minek az neked??

Csak nem rendőr vagy???

2011. okt. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés, de leírom, ha ennyire érdekel. Azért ,hogy balesetnél legyen bizonyíték. Már sokat törték a kocsijaimat és megelégeltem,hogy a másik fél jómagyar szokás szerint a legegyértelműbb helyzeteknél is folyamatosan hazudott, hamis tanukat szerzett stb és ezzel húzta az időt én meg nem jutottam a jogos kártérítéshez!

Nemrég teli zöldnél mentem és a másik átrepesztett a piroson ,totálkárra tört, csoda hogy túléltem.Természetesen azt állította neki volt zöld.Hercehurca nagyon sokáig.Parkoló kocsimnak az elejét szanaszét törte valaki.Nem hagyott lapot, elszelelt, nekem 200ezer mínusz,ő röhög valahol.Haveromat beláthatatlan kanyarban leszorította egy szembe előző kisteher,frontálist kerülve árokba esett -totálkár,kórház. Az ámokfutó soha nem lett meg,mert vele nem ütközött! Na erre kell a kamera.Rendőrségen már megkérdeztem ,és ügyvédnél is,elfogadják bizonyítéknak a felvételt!

2011. okt. 24. 10:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Csak aztán nehogy visszanyaljon a fagyi !

Te sem vagy tökéletes és a saját bakijaidat is tárolja az SD kártya ...

A parkolási sérüléseknél meg a hajadra kenheted,egyrészt álló verdánál macerás üzemeltetni másrészt mivel behatárolt és szűk a látószög,kizárt,hogy a vélt károkozó rendszámát rögzítse.

Viszont jobban lopják mint a légzsákot,egy porcelándarabért cserébe jól jön az a kis apró amennyiért túladnak a piacon rajta.

Kettőt vegyél!

2011. okt. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Ez jónak tűnik,de elég drága,gps meg gyorsulásérzékelő nem is kéne elég a mozgókép.Attól nem félek hogy visszanyalna a fagyi ,mert nem szoktam szabálytalanul menni ,néha picit gyorshajtok ,de annak a mérésére egy kamera nem hitelesített eszköz.Abban igazad van ,hogy mindenért feltörik a kocsit:( Valami rejtett kamera lenne erre a jó.
2011. okt. 24. 12:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét itt:


www.tinydeal.com


vagy itt:


www.aliexpress.com


Mindkettő ingyenesen küldi a dolgokat. Pár ismerős rendelt már ezekről az oldalakról és semmi probléma nem volt. Én is most nézegetem ezeket az autó kamerákat. Nekem az 50 dollár körülieket ajánlották. A többi rád van bízva. Van nagyon sok felvétel, nézegesd őket és amelyik szimpatikus azt vedd meg. Remélem segítettem.

2011. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi ,itt vannak egész jók,az tetszik amelyiken van saját kijelző is,mert akkor vissza is lehet nézni a felvételt ,és egyből beégne a károkozó hazudozó a helyszínelő rendőr előtt.
2011. nov. 12. 16:11
 7/9 anonim ***** válasza:

U-DRIVE DVR MT4036


Keress erre a Google-n

Úgy láttam max. 20 ezer Ft.

2012. jan. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

gopro drága de nagyon jó

[link]

2012. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]


Ez magyar menüvel van és ami lényeges nekem egy év garival!

2012. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!