Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Mennyibe kerül a műszaki vizsga, ha gázüzemű az autó?

A műszaki most nov. 11.-én jár le, de a gáz érvényessége 2013. szept. Ilyenkor milyen vizsgák papírok kellenek? Úgy értem kell nyomáspróba is???

2011. okt. 25. 19:44  Privát üzenet  

A válasz
Kell egy gázbiztonsági szemle előtte, ez kb 5 ezer forint. De szerintem ne vidd el most nyomáspróbára is, és így 2013. szept-ig kapod a műszakit, ami 1év 11 hónap ugye, majdnem 2 év. :) Nyomáspróbára ráérsz a következő vizsga előtt levinni, mert ha most vinnéd el, 2 évvel hamarabb kellene vegyél új tartályt, mivel ugye csak egyszer lehet nyomáspróbáztatni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2011. okt. 25. 22:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod! A gázbiztonsági szemle igen 5000 Ft, azt már megkérdeztem. Nyomáspróba 2 év múlva kell, akkor még kap 5 évig engedélyt (utána kell tartályt cserélni), ezt mondták. Inkább az lenne a kérdés, hogy műszaki vizsgát bárhol csináltathatok, és van-e valami plusz költsége? Úgy, hogy viszem a gázbiztonsági papírt.

# 2/2Időpont 2011. okt. 26. 08:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyibe kerül most egy műszaki vizsga 12 éves autóra? Függ az ára hogy régebbi az autó vagy új?
Suzuki WagonR+-osok! + benzines és gázok autó közötti különbség? FORGALMI VIZSGA 2 NAP MÚLVA
Milyen árban lesz kb a műszaki vizsga? Ki kell cserélni az első lámpában az izzókat, meg a dudát meg kell csinálni 95 ös autó!
Műszaki vizsga képes a rozsdafoltos autó?
Mennyibe kerül egy autó műszaki vizsga, ami mostmár együtt van a zöldkártyával?
Miskolci KPM-nél vizsgáztatnám az autót, vannak tapasztalatok? Mikbe tudnak belekötni egy műszaki vizsgán, ha az autó állapota megfelelő? Esélyes a sikeres vizsga csúszópénz nélkül? /6 éves autó /

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!