Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb autó Audi Q7...

Melyik a jobb autó Audi Q7 vagy Ford Kuga?

Figyelt kérdés

Szerintetek az Audi Q7 vagy Ford Kuga?

Melyiket válasszam?


2011. okt. 27. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Határozottan Audi Q7. Az Audi robbanékony, elegáns, megbízható autó, amivel bárhol meg lehet jelenni. Mellette egy Ford nyugdíjasautó. :)
2011. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem lehet őket összehasonlítani.

Terepre egyik sem jó, mindkettő díszterepjáró, így ezt felejtsd is el.

A Kuga egy élhető méretű, ötszemélyes SUV, ugyanarra a platformra épül, mint a Ford Focus vagy a Mazda 3. Városban jönni-menni, néha földúton elmászni nagymamáig tökéletes. Találsz vele parkolóhelyet, nem fogyaszt éktelenül sokat, de azért elfér benne a család is, csak ne kelljen több ezer kilométert megtenni.

Az Audi Q7 ezzel szemben egy óriási batár, ha jól tudom, 7 üléssel is rendelhető. Városban egyáltalán nem praktikus, a földútnál meredekebb terepet nem szereti, viszont rengeteg minden fér bele. Csak a legkisebb motorja is 2,8 literes VR6-os, a fogyasztása, illetve biztosítási és adótétele is ehhez igazodik.

Vagyis a két autó nem igazi ellenfele egymásnak, más méretosztályban játszanak. Döntsd el, mire van inkább szükséged. A Q7-es presztízse nagyobb, az összkerékhajtása kicsit többet tud, de mindkettő alapvetően aszfaltra való autó. A Kuga talán célszerűbb az itthoni közlekedési viszonyok között, nem annyira ormótlan.

2011. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Todom hogy nem terepre való én városba terveztem öket(őt) mert én minden féle képpen öszkerékmeghajtásút akartam ami egyterű is.
2011. okt. 27. 14:33
 4/18 anonim ***** válasza:
Van valami különös oka annak, hogy mindenképpen összkerékhajtásút akarsz? Ha ugyanis ezt kizárod (városban nem feltétlenül szükséges, hacsak nem kell hegyi utcákban járkálnod), további típusok is szóba jöhetnek, amik közt lehet, hogy még praktikusabbat találsz.
2011. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, városba minek összkerekes autó... hacsak nem hegyen laksz.
2011. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Na ahol én lakok hegyes hely (Pécs)de nem csak azért hanem szeretem az öszkerekest mert jó. nem?
2011. okt. 27. 15:14
 7/18 A kérdező kommentje:
De ha van jobb kocsi akkor nem csak öszkerékmeghajtású.
2011. okt. 27. 15:15
 8/18 anonim ***** válasza:

Range Rover??

Lexus RX400H/450H ??


Sokkal jobb ezeknél!

2011. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Vagy

Honda CR-V

Toyota RAV4

Mitsubishi Pajero

2011. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Audi Q7
2011. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!