Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem túl öreg már ez az autó?...

Pendragon kérdése:

Nem túl öreg már ez az autó? Sztetek megérne 1,9M-t?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 10:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nah... a linket meg nem adtam meg: [link]
2011. okt. 29. 10:38
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg, abszolút. Nagyon jó felszereltsége van. Állapota is kitűnő. Nézz meg azonos árkategóriában autókat, és mérlegelj.
2011. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen szempntok szerint szeretnél autót, de 2004es audit is kapsz ennyi pénzért, hasonló motorral.

[link]

2011. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Abszolut nem éri meg...


Egyrészt 14 éves autóért nem fizetünk 1,9M-ót, ezt diktálja a józan ész.


Másrészt aki ilyen "igényesen" RS dizájnolja meg "gagyi kínai táccsszkrínes" hifivel nyomja fel a gépet és egy jófajta rácsingos kulcstartót is felakaszt a kulcsra azt egy percig el ne hidd, hogy nem hajtotta mint az állat.


Az meg, hogy 170.000 km / 14 év... Hát hogyne, az évi 10.000 km-t vezetők jellemzője, hogy nagy köbcentis Audit vesznek, mert tök jó vele a közértbe járni. Véletlen sem napi 200 km-t használta a sztrádán.... Á, dehogy.

2011. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Előzőnek. Nekünk is 10 éves az autónk, és van benne összesen 75.000. Nagyapámnak van egy 8 éves skoda fabiája, abban van 45.000. Szóval nem feltétlen van visszaforgatva az óra, szóval nem biztos hogy kamu.
2011. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
jó de ez nem egy nagyapa skodája 80 lóerővel!
2011. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Én nem is az autóról beszéltem, hanem az ember becsületességéről.
2011. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

# 5/7


Gondolom nem is egy közép - felső kategóriás nagyköbcentis autótok van, ha évi 7000 km-t autóztok vele. A nagypapának meg pláne nem.


Ilyen autót CSAKIS olyan vesz, aki sokat közlekedik. 100-ból 99 esetben.

2011. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Persze megint jöttek a "suzukisok", hogy húúú meg ne vedd mert neked audid lesz nekem csak suzuki marad.

szánalmas... El kell menni egy szerelövel és átnézetni vagy szervizben állapotfelmérést kell csináltatni rajta. Amugy a minőség minőség marad 14 év múlva is.Persze ha nem volt az autóval foglalkozva az megbosszúja magát.(ez kiderül átnézéskor)

Félre értés ne essék ,semmi bajom a suzukival mivel, hogy nekem is az van csak már unom az irigykedöket mert mindig ez van ha valaki felsö kategoriás kocsit akar venni.

2011. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9


El vagy tévedve, nekem is Audim van...


Viszont hiába minőség, az anyag fárad ha használják. Én tudom a kocsimról, hogy 2x annyit fog menni, mint egy szuzuki. De ez nem jelenti azt, hogy örök életű, sem azt, hogy megérné a fenti linkelt autót megvenni.


Általában igaz, hogy fel kell méretni, de erről a gépről a fényképek alapján 99%-ra biztosan mondom, hogy hajtották mint zigner a varrógépet. Ezt elvinni saját költségen szerelőhöz, meg utazgatni, miegymás. Elver rá a kérdező 40-50K-t és a végén rájön, hogy nem is éri meg megvenni...

2011. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!