Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólag gyártott tuning lámpákr...

Utólag gyártott tuning lámpákról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Olcsóbban kijönnék vele mint eredeti gyárival és jobban is néz ki de nem tudom mennyire megbízható és hogy mennyire tartós. Lehetőleg csak az írjon akinek van tapasztalata vele.
2011. okt. 30. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Nekem van tapasztalatom velük, mert jön a sok agyatlan barom utólagos xenonnan velem szemben és majd' megvakulok tőlük. Egy normális világban a rendőr kiszedné az összes ilyet, megállítaná a saját lámpájáal szemben kipeckelt szemmel, hogy nézze amíg meg nem vakul. Ja és kivonná a szaros kocsit a forgalomból, mert a tulaj 8000 forinton fillérbaszik, de a többinek süljön ki a szeme miatta.
2011. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
xenont utólag ne! nem látsz vele jobban, a rendőr megbüntethet érte.
2011. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


ilyesmire gondoltam.

2011. okt. 30. 22:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Sok tapasztalatom nincs, de az egyik hölgyismerősöm E46-osára próbáltam felrakni az utángyártott lámpát sehogy se akart passzolni. Vagy a lámpa volt ferde, vagy az indexbúra sarka állt ki..

Végül találtam egy "nagyjából jó" helyzetet, utána gondoltam berakom az izzót, azt meg nem lehetett rögzíteni mert pontatlanul volt öntve a műanyag. Persze megoldottam, de a fene vigye el a kínaiakat.

2011. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen "tuning" lámpám van és nem olcsóbb mint a gyári, mert én 40.000Ft-ért vettem ezt a gári meg 30.000Ft lett volna újan. Elég tartós és jobban is néz ki mint a gyári. Nem elhanyagolható, hogy sok hülyegyerek csak berakja az autóba aztán "de sukárú néz ki" és baszik beállítatni műszerrel, ezért sok ember általánosítja az összes olyan embert akinek ilyenje van.
2011. okt. 31. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne legyetek már ennyire sötétek!! A xenonnal igenis jobban lehet látni mint a hagyományos sárga szutyokkal. Ha nem így lenne, akkor nem terjedt volna ennyire el és nem lenne minden valamire való új autón alapfelszereltség! Még az utólagosan beszerelt xenon szettel sincs baj ha normálisan van beszerelve és be is van állítva. Én is azzal járok és még soha senki nem panaszkodott, se a szembejövő, se a rendőr, pedig igazoltattak már jó néhányszor. Akinek nem inge az meg ne vegye magára az első mondatot. Bocs az offért.

A tuning lámpák jók abban az esetben ha jó minőségűt veszel.

2011. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Először is itt most nem a xenon szettekről volt szó.A linkelt lámpa nem kínai szar hanem német a Dectane termékei elég jók bátran vedd meg ha tetszik és persze ha benne van az európai jóváhagyási jel és szám.
2011. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, Dectane, német minőség...Rendeltem én is, amikor megjött, olvasom rajta, hogy made in taiwan, gondoltam jól kezdődik, az egyik projektorlencse lötyögött benne, hanyagság miatt. Fel lett szerelve az autóra, és ennyire szar világítást még nem láttam, minden fel lett állítva, már maga a lámpatest is, de a tompított még mindig 3méterre világít csak előre, a reflektor pedig a holdat világítja. Összesítve, nagyon jól mutat, csak szart sem ér.
2011. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első lámpával nincs tapasztalatom mondjuk csak a hátsóval az elég jó szerintem.
2011. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és azt se felejtsük el, hogy legyen "E" minősítése, mert útközben a KPM és a vizsgahely sem fogja tolerálni.
2011. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!