Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Mazda6-ról...

Mi a véleményetek a Mazda6-ról? Minden ami mazda6!

Figyelt kérdés

Elképzelés: 2004-2005-2006-os körül Mazda 6-os használtan! Dízelben , 200.000 km alatt , Sedan , Manuális, 2 000 ccm


Tehát ilyesmi : [link]



Véleményt kérek.

Mazda hibák? előny? hátrány?

kombi jobban megérné?

benzines jobban megérné?

Banki visszavett autót felejtsem is el, igaz?

Ez is hiteles autó. Hátrány származhat belőle? ( persze kp-ban venném)

"MAZDA 6 2.0 CDH TE" ---> "CHD TE" mit takar?

Ennyiért megéri egy ilyen autót venni?


2011. nov. 4. 12:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszod is :) Én úgy tudom hogy ezek 140 lovasok. Nem? de a 120 sem rossz :) Igen , mindenféleképpen szervizkönyvest veszek. Ha az nincs szóba sem állok a tulajjal. Fogyasztásról mit tudsz mondani? Én nemrég beszéltem egy haverral Mazda 6 kombija van 120 ezer kilométerrel és állítása szerint 120 km/h alatt csak 5,5 tud enni...:O Persze gázolajból :)
2011. nov. 22. 19:19
 12/14 anonim válasza:

Olvastam a kommenteket. Mazda 6-osokat nézek. Megvetted?

illetve ha vettél, akkor ajánlod?

2015. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 rozsee válasza:
Srácok, a Mazdánál digitális szervizkönyv van... azt a tulaj le tudja kérdezni vagy a mazdaszervíz, ott meg lehet nézni az utolsó kilométer órát amikor hivatalosan történt vele valami javítás vagy állítás, stb. Szóval érdemes utánanézetni. Nekünk 2.1-es dízelünk van, 200 000 km-es, és valami kontakt hiba lehet vele (van hogy teljesen elmegy minden áram és nem lehet beindítani) illetve az aksijából szökik el a töltés nagyon gyorsan (1 hét nyaralás után mikor visszajöttünk újra kellett tölteni) most visszük el majd szerelőhöz. Hát ennyi, amugy tök jó autó :), más baja eddig nincs, szerintem ez megesik bármelyik dízelnél. Megy mint a golyó.
2016. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Feldman Tibi válasza:
Sziasztok. Én kb 1hónapja vettem egy 2005ös 2.0 sport te dieselt. Vezetett szervizkönyv,1tulajos,a volt tulaj száma,neve,címe is megvan a szervizkönyvben. Garantáltan 164 ezer km van benne. Nagyon meg vagyok elégedve vele,jó áron volt azért vettem meg. Amúgy nem mazdát akartam,de szerintem a lehető legjobb dőntést hoztam. Semmiyen visszajelző lámpa nem világít a műszerfalon. Egyedüli gondom vele csak az hogy a tompítottja nem valami jó. Egy 2016os fiat fiorínót vezetek minden nap,és ahhoz képest a mazda világítása nagyon halvány. Tudnátok segíteni ebben? Izzócsere tervben van,de nem tudom hogy ez valóban megoldja-e a problémámat. Köszi előre mindenkinek!
2018. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!