Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 300-350E-ért átírás nélkül,...

300-350E-ért átírás nélkül, ennyit áldoznék, de peugeot 106-306 vagy suzuki swift?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Swift ,ha számít a megbízhatóság és az olcsó alkatrészárak.
2011. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
számít, köszi a választ
2011. nov. 4. 18:49
 3/10 atilis ***** válasza:
Suzuki Swift, mert az kevesebből rendbe hozhatod, ha nem volt rommá törve, és gyakorlatilag miden szerelő ért hozzá, a megbízhatósága és a fogyasztása pedig nagyon jó. Biztonságilag pedig egy Peugeot 106-306 sem nyújt semmivel sem többet. Nekem Suzim van és nagyon megvagyok vele elégedve. Ennyi pénzért már kapsz egy GLX klímás, szervókormányosat jó állapotban. Peugeotban biztos, hogy nem! Nekem a legmagasabb szervízelési költségem a vezérműszíj csere volt, nem azért, mert bármi baja lett volna, hanem mert így vagyok nyugodt. De egy általános szervíz, amiben olajcsere, szűrőcserék és vezérműszíj csere van, olyan 30-35 ezerből kijön. Én ajánlom a Suzukit, már ha csak abból indulsz ki, hogy a mai napig mennyi szaladgál az utakon, Peugeot 106, és 306 nagyon ritka. A peugeot sem nem nagyobb, se nem biztonságosabb, talán a futóműve, ami jobb a Suzinál, de ha nem rallyzni használod, akkor én a Suzukit ajánlom, ráadásul a kínálat is kb. a hatszoros a Peugeothoz képest.
2011. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hahó f astra? :D Komolyan mondom. Suzuki tényleg megbízható, meg minden igaz amit az előttem szóló leírt, de akkor is én úgy vagyok vele suzukit NE( sx4 bele férne vagy vitara, csak régi swift ne) mondjuk nekem még olyanom sincs csak diák vagyok, de a véleményem f astra is érdekelhet téged, vagy akár b vectra(színtén opel): D de inkább f astra. :D bye
2011. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyértelmű,hogy suzuki swift.Nekem legalább 5 db volt eddig összesen.Soha egyikkel sem volt semmi probléma.Olcsón fent tartható,kis fogyasztású autó.A francia autókról inkább nem mondanék semmit,az egy másik téma lenne.....

(Pityu az autókereskedő)

2011. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Swift, Mutter is azt hajtja, 7éve megvan semmi baja nem volt.
2011. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A 3 közül egyértelmű 306, DE nem ennyi pénzért. A francia ellenes kollégának meg csak annyit hogy 2 éve nem volt szervizbe a 10 éves Peugeot-m az olajcserén kívül.

Ennyi pénzért egy elég jó swiftet lehet már kapni.

Itt egy jobb állapotú amit így hírtelen találtam ennyiért:

[link]


A kilométert ne nézd mivel tutira visszatekerték, de ennek ellenére nagyon szép állapotban van.

2011. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Peugeot 306 jóval nagyobb mint a másik kettő, szerintem az egyből ki is esik. A Peugeot 106 elviekben a legkissebb, de belülről valószínűéleg mégis tágasabbnak hat, mint a Suzukil kényelmesebb is mint a Swift, jó motorral kevesebbet is fogyaszt (volt hozzá dízel ugyibár), alkatrészköltségben viszont a mi autónk verhetetlen, ráadásul valószínűleg olcsóbban is kapsz Swiftet mint 106-t. Ami mindenkettő mellett szól hogy keveset fogyaszt, de viszonylag dinamikus autózást biztosít, én eggyiket sem vetném el, ne kapkodd el a döntést, nézd végig a hirdetéseket, próbáldd ki az autókat, alkudozz! Most olyan mélyponton van a használtautópiac hogy akár egy 450.000-ért árult szép autót is megkaphatsz ennyiért.
2011. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6. válaszadó, a swift tényleg jó állapotban van látszik rajta, de akkor is 97-es. :D Mondjuk ez sem fiatalabb, de LEGALÁBB NEM suzuki. Nem szeretem őket annak ellenére,h megbízhatóak. Hidd el egy ilyen astrára sem kell többet költened és azért ezzel jobb a megjelenése. [link]
2011. nov. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

utcsó vagyok azon nincs műszaki de ezen van. [link]

Sokkal inkább f astra.

2011. nov. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!