Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Okozhat ilyen hibát régi...

Okozhat ilyen hibát régi Swiftnél hogy elég kopott a gyújtásvezérlő rotor és nagy a hézag is?

Figyelt kérdés
Régi Swiftem van, kb 2 hete menet közbe leállt az autó majd fél óra szünet után újra elindult azóta semmi gond nem is jelentkezett mentem vele kb 1000 km-t egészen tegnapig amikor újra jelentkezett a hiba megint hagytam állni kicsit és újra el is indult de 2-3km után végleg megállt. Az autó menet közbe állt le. Az üzemanyag az injektorig biztosan elmegy. Már mindent megnéztem elvileg jut be üzemanyag a hengerbe egyetlen egy hibát találtam a nagyon kopott rotort.

2011. nov. 4. 23:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Néha el is indul de ha a gázra lépek lefullad....
2011. nov. 4. 23:07
 2/11 anonim ***** válasza:
A rotornál ilyen nincs hogy egyszer-jó egyszer nem, inkább a gyújtótrafó szokott hülyéskedni, nézd meg hogy nincs-e olajfolyás a környékén!
2011. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ha el indul csak egy pár másodpercre aztán leáll.... Elvileg a trafó is jó
2011. nov. 5. 03:29
 4/11 lodarazs ***** válasza:

1.0 vagy 1.3? Karbis vagy nem? Honnan tudod, hogy jó a szivattyú?


Tűzfalon van egy kis doboz csatlakozóval és vákumcsővel. Ellenőrizd a csövet, csatlakozót.

2011. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ezres injektoros
2011. nov. 6. 09:21
 6/11 anonim ***** válasza:

érdemes lecserélni:

-gyújtógyertyák

-levegőszűrő

-üzemanyagszűrő

2011. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ettől a háromtól aztán biztos nem csinálna ilyen hibákat :D
2011. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Üzemanyag szűrő cserélve lett a rendszer át lett takarítva a tank is a gyertyák is cserélve lettek kb. 1 hónapja de egyébként én se hinném hogy ez okozna ilyesmit. egyéb ötlet?
2011. nov. 9. 12:13
 9/11 Army1991 válasza:
Szia! Mi volt végül a probléma? Most nálam is hasonló a helyzet
2023. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia! injektor, befecskendező szelep okozta a problémát. Jó rég volt :) akkor egy 20-asért szereztem bontottat és rögtön indult utána.
2023. máj. 24. 21:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!