Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zavar téged is ahogy a lakótel...

Zavar téged is ahogy a lakótelepen parkolnak az emberek?

Figyelt kérdés

Általában van egy halszálka-féle ferde parkoló a házak elött meg egy egyenes,ahová csak tolatva lehet beállni.

A ferde parkoló jó a nagy kocsiknak,a tolatós meg a kisebb kocsiknak

Sok birka nem tud parkolni,ráállnak 2-3 autó helyére keresztbe,vagy a kis méretű matchbox-szal ráállnak a ferde helyre én meg a normális méretű autómmal tolatgassak meg centizgessek...Miért ilyen majmok?

Titeket is idegesít ez?


2011. nov. 6. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ebből nekem az jött le, hogy te a másikat szidod, mert nincsa kedved tolatgatni. Ők ugyanúgy használhatják azt a parkolóhelyet, ha üres mint te és őket nem fogja érdekelni, hogy majd jön XY egy nagyobb autóval és hogy hova áll meg. Ez sajnos mindenhol így működik nem tudsz vele mit csinálni. Marad a tolatgatás és centizgetés.
2011. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát nagyon tévedsz barátocskám ha neked ebből ez jött le,hogy nem akarok tolatgatni.Semmi bajom a tolatkatással,egy nyerges vontatót is beteszek bárhová,csak tudod nem értem hogy miért nincs ennyi előrelátás a szuzukisban meg a marutisban meg a fiestásban?Nekik semmiből nem telne betenni a kis másfél méteres kocsjukat a járdaszegélyre merőleges egyenes parkolóhelyre és meghagyhatnák a nagyoknak a ferde helyeket...de nem ..ők b@zmeg haza jönnek kora délután és az összes ferde helyet elfoglalják,a tolatgatós helyeken meg szopjanak azok,akiknek rendes autó méretű,vagy netán kombijuk van...röhej látni hogy az egyik oldalon,ahol van hely,ott a mazsolák,az egyenes helyen ahol nincs hely és betolatni is szívás meg kifordulni is,na ott meg a bálnák..Röhej ami itt zajlik.

A MÁSIK meg hogy sok majom meg úgy áll rá a ferde helyre hogy két-három autó helyét elfoglalja...

2011. nov. 6. 21:34
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

"Hát nagyon tévedsz barátocskám ha neked ebből ez jött le,hogy nem akarok tolatgatni.Semmi bajom a tolatkatással"


Akkor csak csináld és ne hisztizz.

2011. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mert önző állat mindenki.

Én is sőt Te is még ha most fel is háborodnál.

Mi több én tudatosan 2 autó helyére állok be pl. az áruházak parkolóiban.

Nem vagyok mazsola,százzal betolatok én is bárhová pusztán elegem lett abból,hogy a sok idióta nekib@szkodja az ajtaját az én verdáim oldalának vagy letorzsázza a sarkait rutinozás közben.

A tavalyi kocsim mind a négy sarkának kisebb-nagyobb rongálása után (természetesen nulla betétlap,ohne telefonszám!) döntöttem így.

Tahó vadparasztokkal előzékenykedjek és tegyek jót??

Lóf@aszt. Hol nem sz@rom le mások érdekeit amikor az enyémeket előtte számtalanszor sárba tiporták?!

"Amilyen az adjon Isten ..."

2011. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vegyél te is Fiestát és akkor nem kell centiozgetni.

Ott laksz a lakótelepen nem jöttél még rá hogy:

A, Mindenki vagy a lépcsőhűzhoz legközelebbi üres helyre dobja be a kocsiját

B, Az ablaka alá parkol hogy bármikor ránézhessen a kocsijára

C, Nem keresgél az első helyre beáll mert lehet hogy ha megy egy kört közben más is hazajön és oda fog állni az A vagy B pont miatt.


De mondhatom azt is hogy költöztél volna az autó árából egy lakóparkba ahol talán még saját beállód is lenne. Bírom amikor áll a panel elött 9-10 millás autó :)

2011. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 atilis ***** válasza:
Én is lakótelepen parkolok, és sokszor nem találok én sem helyet. És itt nem a kis alsó - középosztálybeliekkel van a baj, mert én a kis Suzimmal általában találok helyet, és az sem zavar, ha mondjuk a lépcsőházig 30 métert kell gyalogolnom, hanem amikor a nagy BMW-s úgy áll be keresztbe, hogy egy 5 kocsiállásból 4-et simán elfoglal. Ezek szerint a nagy és drága kocsikkal vezetni még nem tanultak meg. Vagy, amikor valakinek van garázsa, de lusta elvinni a kocsit, mert a garázstól gyalogolni kell 100 métert a lépcsőházig, akinek meg nincs garázsa, attól meg elveszik a helyet. Na, az a dühítő.
2011. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs kisautó meg nagyautó parkoló!Hol van ilyen a kreszben? Mindenki oda áll ahová akar és neki szimpatikus, ha egyéb nem tiltja. Aki előbb érkezik annak jut a jobb hely ,kapuhoz közelebb ,egyszerűbb beállással ez mindenhol így van. A közterület mindenkié.Érkezz hamarabb vagy tanulj meg parkolni.
2011. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekem nem a kisautósokkal van bajom vagy a kispénzüekkel,hiszen én sem vagyok különb és a kocsim sem drága,csak éppen nem fiesta méretű.... csak nem értem hogy ha a ferdébe nagy kocsival gyerekjáték beállni,a tolatósba meg a kicsivel,akkor miért kell a kicsivel beállni arra a helyre,amit a nagy autósok tudnak könnyebben használni?Főleg vannak akik havonta 2 x használják,azok PLÁNE miért nem tudnak betolni a padkához?

Miért kell nekem minden k@rva este rutinozgatnom,mert a szuzukis lacibácsi a ferde helyen parkol és legközelebb júniusban megy le a kocsival a telekre?

Még1x felhívom a kedves kommentelők figyelmét hogy 25 év vezetés után,nem gondolom h nekem szükségem lenne még rutinozgatásra... -.- NEM nekem kellene megtanulnom tolatni,hanem nekik parkolni..

Mindjárt jön a liberális szöveg,h ha nem tetszik el lehet menni ebből a kur.va országból...


Azt amúgy én is röhejesnek tartom,amikor mercik,meg bömösök vannak a lakótelepi parkolóban :))) És tényleg igaz hogy a legtöbbszőr ők állnak rá több helyre egyszerre...

2011. nov. 9. 17:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj illedelmesen a Fiestás Lacibácsival, mert szerintem fogalma sincs a te nagy problémádról. Lehet segítőkész lesz és átáll, ha tényleg csak kéthetente autózik.. De lehet kiröhög.Ki kell próbálni!
2011. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagy promblémám... de miért szerintetek ezt csak én fújom fel ennyire?
2011. nov. 11. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!