Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok 300e...

Milyen autót ajánlanátok 300e környékén, aminek elfogadható a fogyasztása?

Figyelt kérdés

Hamarosan meglesz a jogsim, szeretnék venni egy kisebb, női autót, amivel a városban járkálok, és persze azért néha vidékre, Balatonra is mennék vele.

Tisztában vagyok vele, hogy a 12-15 éves autók közt fogok ilyen paraméterekkel járművet találni, ami nem is probléma. A lényeg a megbízhatóság és az alacsony fogyasztás.

Az egyéb fenntartási költségekről való ismertetést most hagyjuk, azt majd max egy következő kérdésben tárgyaljuk ki :)

köszönöm a megtisztelő, komoly válaszokat.


2011. nov. 13. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Suzuki Swift. Megbízható, keveset fogyaszt, olcsó.

Például:

[link]

2011. nov. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

egy twingo vagy seicento nagyon gáz lenne?

minél kisebb legyen az autó, annál jobb :) a parkolással mindig gondjaim vannak, félek, hogy még egy suzuki is kifogna rajtam. bár sok jót hallottam erről az autóról, (kis szervízigény, alacsony fogyasztás, megbízhatóság), bennem nincs meg a "fúújsuzuki" előítélet, viszont félek, hogy az átlagoshoz kisebb mérete ellenére még így is nagy lenne nekem. :)

szóval tud valaki valami jót mondani a twingókról vagy felejtős? :)

2011. nov. 13. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz parkolni kis autóval sem fogsz tudni. Ezért nem kicsi autót kell venni, hanem gyakorolni minden nap és meglátod simán menni fog a 100. parkolásnál :)
2011. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt tudtad, hogy a Twingo szélesebb, mint a Swift? Viszont csak 4 személyes. Ha nagyon kicsi autót szeretnél, a Daewoo Ticót tudom ajánlani. Puritán autó, de megbízható és nagyon takarékos. A Seicento és a Twingo hasonló méretűek, viszont csak 3 ajtósak, ha ez számít egyáltalán. Egyébként ezeket a típusokat nem ismerem.
2011. nov. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi :) persze, gyakorolni kell, fogok is. viszont a nagy autókat nem érzem úgy, mint a kicsit. a barátomnak daewoo lanosa van, nagyobb helyre be tudok állni vele, jobb, ha minél kisebb az autó. a daewoo tico formája nagyon nem az én világom, szóval az előnyei ellenére sem tudnék megbarátkozni vele.

az nem zavar, h csak 3 ajtós, nagy ritkán utaznánk benne többen, egymagamnak, vagy plusz 1 főnek meg optimális.

olvasgattam a totalcaron a népítéleteket, és azok alapján is szimpinek tűnik, 6l-t írnak fogyasztásnak, ami szerintem még elfogadható.

további válaszokat szívesen olvasok.

köszönöm még1x.

2011. nov. 13. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Seicento-t de a Tico-t sem ajálom nem egy életbiztosítás egyik sem, inkább Ford Fiesta,Opel Corsa,Mitshubishi Colt stb.Minél kisebb egy autó annál kisebb az esély hogy egy esetleges komolyabb balesetnél élve szálj ki belőle, inkább a parkolást gyakorold én is megtanultam bár a mai napig gyűlölöm a parkolást.
2011. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!