Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti Madison 400 vélemények?

Malaguti Madison 400 vélemények?

Figyelt kérdés

Konkrétan erről volna szó:


[link]


Most szereztem jogsit, és erre szeretnék átülni egy Kymco Grand Dink 50ről. Mennyibe kerül kb a forgalomba helyezés..? A kötelező mennyibe kerül kb évente?:)

És A korlátolt jogsival vezethetem nem?



2011. nov. 14. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A korl. jogsi: Motorkerékpár vezetésére jogosít, legfeljebb 25kW teljesítményig, de legfeljebb 0.16kW/kg teljesítmény, tömeg arányig. Érdekes, hogy ezt nem tudod, ha van jogsid... De 25kw az pontosan 33,52L. Ez a robogó itt 33Le nek van írva, valóságban gyári adat az 34LE. Tehát nem vezetheted, kivéve ha forgalmiban kevesebb van ennél. Kötelező biztosítást számold ki netrisken.
2011. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ott 24kW van írva, nem tudom honnan vetted a 25öt...jah, és még csak most kezdem tavasszal a jogsit, bocsi azt kihagytam.


Azért köszi.-

2011. nov. 15. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
400 köbcentis robogó?! ISTENEM NE BÜNTESS!!! Amúgy szerintem ekkora köbcentibe már jók... Meg Malagutti is... Nem egy szar márka. Én csak az 50-es robogókat gyűlölöm. Nem tehetek róla.
2011. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A madison 400 egy nagyon jó, megbízható és dinamikus nagyrobogó. Sajnos hazánkba sok leharcolt szemét került, amikben az előző, jellemzően olasz tulajok nem cseréltek rendszeresen olajat és úgy hajtották őket. 40000 km után henger, hengerfej és főtengely felújításra szorulnak. Ez nem kevés pénzbe kerül, ezért ilyenkor eladják a magyar neppereknek, akik veszik, mint a cukrot. Ha valaki olyan példányt szerez, amelyiknek rendes gazdája volt az sokáig elégedetten fogja élvezni a fotelrobogó kényelmét és teljesítményét. Aki megvesz egy leharcoltabb példányt, annak javaslom a teljes motor felújítást, az elektronikával együtt. Ha ez megvan, akkor 10-15 évre biztosított egy nagy teljesítményű, hatalmas csomagtartóval és kényelmes üléssel ellátott fotelrobogó. Ezek általában lenyomják többi cég 400-500-as motorjait. A lényeg a rendszeres olaj és olajszűrő csere és akkor a világból is kimegy. Sajnos az említett felújítás 200-300 ezer forintba is belekerül, ha szervizben csináltatjuk és 100-150ezer forintot kóstál, ha magunk szereljük.
2019. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!