Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » CITROEN C3 diesel, uj akkumulá...

CITROEN C3 diesel, uj akkumulátor, pörgeti de nem pöccen be a motor, viszont az akkumulátor jelző lámpa folyamatosan villog a müszerfalon, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélhetően nem a széthajtott motor esete...
2011. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetlag a gyertyákat megnézhetnéd...
2011. nov. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Az... dízelben gyertyákat...


Én sem vagyok szívsebész, nem is osztom az észt olyan kategóriában amihez abszolut nem értek.

2011. nov. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dizus ***** válasza:
56%

Előzőnek!!!

Miért szerinted csak a benzinesbe meg a betlehemes kocsiba van gyertya???Az a nyomorult dízel mivel izzítson,parázzsal???De nagy ász vagy!

2011. nov. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Akkor talán írd le a pontos megnevezését, mert emberünk nem autószerelö, tehát nem tud sok különbséget tenni gyertya és gyertya közt, viszont gyertya és izzítógyertyaközt már talán!
2011. nov. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Ne kend emberünkre a saját tudatlanságod.
2011. nov. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Citoen betegseg meg minden ami francia...akkumlator saru le kb 5mp re majd vissza persze radio kod jo ha van elotte. Ha akkor sem indul akkor gaz van
2011. nov. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Jogosak a hozzászólásaitok, nem olvastam el figyelmesen a kérdést.
2011. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!