Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autóról szeretnék vélemén...

Első autóról szeretnék véleményeket?

Figyelt kérdés
Tervezem első autóm megvásárlását,22 éves vagyok, és a tanácsotokat szeretném kérni.2 legfontosabb, hogy 1millió forint alatt legyen,nem egy kis punto vagy hasonlók:) szóval valami férfihez illő autó, és olyan fajta, amivel lehetőleg ne kelljen 2havonta szervízbe járkálni:) köszönöm
2011. dec. 17. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
swift, f astra. Ezek megbízhatóak. Vehetsz bömöst, mercit majd ajánlani fogják, de amit ennyiért veszel már költségesebbek ha baj van velük.
2011. dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocs G astrát akartam írni. Swift az újabb kiadás persze
2011. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A G Astra tényleg jó választás. Nekem is az volt az első autóm és még most is ezt használok. 4 éve megvan, azóta csak kötelező dolgok miatt volt szervizben. Eléggé megbízható és én úgy gondolom, hogy bárhol meg lehet vele jelenni. Kényelmes, jól vezethető. Ha ez mellett döntesz, akkor arra figyelj, hogy a 1998-99-es modelleket próbáld meg elkerülni (elektronikai hibásak szoktak lenni, bár ez már a koruk miatt valószínűleg előjött már, ha gond van vele), illetve jól nézesd át, mert egy időben népszerű cégautó volt, így tele van a piac széthajtott, de papíron alig százezer kilométerrel rendelkező kocsikkal.
2011. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Seat Cordoba a Faceliftes (00-03) széria. Ha sportos kell sportline 1,6 75 ló jó választás (persze van 4 ajtósban is 75 lovas 1,6) 170-et simán megy kipróbáltam ment is volna még csak közben utolártek így kimásztam a külsőbe.
2011. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Opel Astra G tényleg jó választás lehet.

Esetleg Skoda Fabia, Volkswagen Golf 4

2011. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!