Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyen régebbi Audi A4-et...

Egy ilyen régebbi Audi A4-et drága fentartani? Sok baja van egy ennyi idős Audinak? (LINK)

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 22. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha tehetném ilyet vennék én is csak más színben és dieselt
2011. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
77%
Totalcar népítéleteket olvasd el róla a totalcar.hu-n.
2011. dec. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Olvastam elég sokat.

Először azt gondoltam mint amit sokan írtak itt Gyik-en hogy "régi Audiknak/BMWknek mindig baja van és szervíznél rá megy az ember gatyája is " De kimondottan jókat írnak a 1995-2001-es A4-esekről

2011. dec. 23. 08:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz hogy mindig baja van, csak olyant kell kifogni akinek normális tulaja volt. Ismerek egy embert aki panaszkodott hogy a Régi E30-as BMW-jét alig használta fél évig és már minden baja volt a motorjának. Csak azt mindig lemarad a történet végéről hogy 40.000km-es motorolaj volt benne.
2011. dec. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem drága a fenntartása, inkább olyan középkategória.

azt tudni kell hogy az Audikra drágább a biztosítás kicsit mint a népkocsikra pl: suzukik.

kis köbcenti, kevés Le és Kw. az eredetvizsgát bőven 20e alatt megúszod az átírás is meglesz max 50-55e ből.

ha megveszed akkor idén vedd meg mert jövőre drágább lesz az átírás.

én 1 hete vettem 12 éves A6ost 2.8 benzin, és annak se drága a fenntartása.


drága akkor lesz neked ha még nincs a neveden kocsi és ezt ráiratod, mert nullás bónusszal indulsz.

sok sikert hozzá :D én is ilyet vettem volna ha nem jön váratlan +bevételem :D

2011. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak gondold végig! Ennek az autónak az új ára valahol 5 millió körül volt. Szerinted mi marad egy prémium kategóriás autóból, amire TIZEDÉRE esik az ára? Megsúgom: nagy rakás sz@r! Nem véletlen ennyi az ára.
2011. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!