Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet A-ból B-be juttatni...

Hogy lehet A-ból B-be juttatni egy papír nélküli autót, tréler nélkül?

Figyelt kérdés
Az autó zárt pályás amatőrnek készül.Trélerre nincs keret.Rendszám van hozzá ,de nincs semmi papírja ,csak egy adásvételi. kb 20km-es távról van szó.
2011. dec. 23. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Legálisan sehogy. Illegálisan lábon.
2011. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vontatva is illegális. De nekem egy forgalomból kitiltott Fiestát a múlt héten 45 km-re vitt el a tréleres egy 10-esért, persze nem kértem számlát.

Szóval a 20 km lehet kb. 5000 magyar forint.

2011. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát talán föld úton akkor megoldjuk 2 föld út alatt meg lehet csinálni csak félúton egyik földútról a másikra kb 5km-t kell menni főúton.Ott talán áthúzzuk háromszöggel az ablakban vagy nem tom. Vontató kutyára gondoltam még. Azzal elvileg törött autót is lehet vinni ha rögzíthető rajta.
2011. dec. 23. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem olyan úton mentek amit állandóan ellenőriznek a rendőrök akk vontatva vagy lábon.
2011. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van rajta rendszám szerintem vontatva nem "feltűnő".
2011. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pagani76 ***** válasza:
4 keréken.
2011. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 1Atya válasza:

Kell egy felvezetőautó, aki megbeszélt útvonalon megy előtted párszáz méterre.

Jól működő rádiókapcsolat és, ha "gond" van akkor időben szól, hogy állj meg ahol vagy.

Rövid távon megoldható.

(driftautóval mi is így szoktuk)

2012. jan. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!