Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudok nagyobb teljesítm...

Takacsek kérdése:

Hogyan tudok nagyobb teljesítményt kihozni az automból?

Figyelt kérdés
vettem egy citroen xantia 2.1 TD autot amibe papiron van 109Le de szerintem már csak ojan 90-95Le lehet benne. mit kéne bele rakjak a kocsiba hogy jobban gyorsuljon és nagyobb legyen a végsebessége? vagy ijeneket nem lehet kapni?
2012. jan. 28. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Új motort :P

Amúgy itt sorolhatnám napestig de dízel autó nem versenyautó. Ki fogod nyírni.

röviden ennyi. Amúgy semmi olyat nem érdemes bele tenni ami a fordulatszámot növeli mert a dízel nem képes elégetni magas fordulatszámon az üzemanyagot. ezt tudhatnád.

Vegyél bele egy vadi új adagolót porlasztócsúcsokkal gyűrűsort kellene benne cserélni és ha ezután még maradt pénzed egy nagyobb teljesítményű turbót. Mást nem tudsz vele.

Olcsó megoldásnak ajánlom az üzemanyagba önthető porlasztó tisztítót. abba van egy csomó adalék. 50L hez kell a dobozt beleönteni én 30 hoz ajánlok 1 flakont.

Ennyit tudsz. a dízel nem versenymotor hanem igahúzó max dakar filing.

sok sikert.

2012. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én se piszkálnám a helyében.

DE...hogy nem lehet a dízelből többet kihozni, az csacskaság. A finnek tudtommal elég sokat ki tudnak hozni régi dízelmotorokból, de nálunk is van ennek a műfajnak neves művelője. Krézidízelnek hívják a srácot, neten sokat lehet az autóiról olvasgatni.

2012. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dízel kocsin a legegyszerűbben nagyobb teljesítményű turbóval lehet teljesítményt növelni......de ez nem a legolcsóbb mert a nagyobb turbó miatt mindent cserélni kell.....(adagoló,injektorok...stb).......egyébként óvatosan megjegyezném hogy azért az elég alap hogy az ilyen-olyan az ly-os ˝jé˝............
2012. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz jobb teljesítményt, hogy raksz bele egy nagyobb motort. Röviden ennyi volna.
2012. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy szo: chiptuning.
2012. jan. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az tényleg egy szó.

De hogy jön az ide?:)

2012. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hogy jon ide? Hat taderol beszelunk nem? Akkor meg a legegyszerubb modja a teljesitmeny novelesenek a chiptuning.
2012. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!