Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek a megbízható budapesti...

Melyek a megbízható budapesti használtautó-kereskedések?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat :) !!! Azt is megírhatjátok, h hová ne menjek :)
2012. jan. 28. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Áfás számla kell vagy mi? Nem jó az egyéntől vásárolt autó? Kereskedők minden eladni akarnak, nem jószívűek lenni. Megvan a módszerük, hogy a legszarabb autót is áron felül megvedd, ha akarod ha nem. Aki nincs benne a dologban, nem ad el többszáz autót évente, mint pl akik a saját telkükön kínálják, jobban jársz. Próbáld ki.
2012. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Használtautót kereskedőtől SOHA. Csak magánszemélytől, és vigyél magaddal hozzáértő embert (ne a szomszédJózsit, aki látott már közelről szelepdelet, hanem szakmabelit).
2012. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

én itt vettem az én autóm 94 es R19 ára annyi volt amennyié neten magánszemélyektől vettem volna nem dobott rá semmit magának 3 éve van meg és nincs semmi problémám az autóval , és legalább ott ellett intézve minden átírás biztosítás minden nekem csak annyi dolgom volt ,hogy 1 hét után vissza mentem az új forgalmié én nem csalódtam de lehet mázlim volt !? :D

2012. jan. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mázlid volt, plusz 3éve még nem voltak ennyire "profitorientáltak" (hiénák) a kereskedők. Próbálkozni persze lehet, de ami túl szép hogy igaz legyen az nem az.
2012. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Mázli. Tényleg vigyél olyat magaddal, akinek legalább műszaki érzéke van hozzá és vásárolt már szart telepről :)
2012. jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ja és hát igen ,nem árt olyat is vinni aki ért is hozzá én is vittem autószerelő ismerőst

(ma 00:03) voltam + nézd meg a hamutálat ha azt mondja nem dohányzó az az autóra igaz , de a tulajra nem mert pl ismerős vett volna kocsit kinn volt a tábla nagybetűkkel kiírva , hogy nem dohányzó és tele volt hamuzva a hamutartó :D

ahol még megnézheted az a fővárosi autópiac ott vannak magánszemélyek is akik árulják az autójukat fele piac kereskedő rész fele meg magánemberek ülnek a kocsiban legalább régen így volt most hogy van nem tudom

[link]

sok sikert az autó vásárláshoz

2012. jan. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
M3 autópark?
2012. jan. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Mindenképp viszek autószerelőt. Először vidéken néztem szét, ahol szüleim laknak, de nem találtam semmit, ezért gondoltam Budapestre. Kb 1M.-1,2M gyűlt össze, tudom, h ezen az áron nehéz jó kocsit venni, de azért megpróbálom. Kár, h már csak a kontárkodásról szól az autókereskedelem :(
2012. jan. 29. 12:05
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak akkor magánszemélytől veszel autót.(tapasztalat)


www.hasznaltauto.hu

Hajrá!

2012. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Hahó!


Mi van akkor ha csak hitellel tudom megoldani a vásárlást? A legtöbb kereskedő ad hitelt ami igen vonzó...

2012. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!