Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra, VW Jetta, Toyota...

Anchyka kérdése:

Opel Vectra, VW Jetta, Toyota Avensis? Szavazás: Olyanok írjanak akik tapasztaltak.2008-as gyártmányú autót szeretnék venni. Melyiket és melyiket nem? Miért? Mik a tapasztalatok jók és rosszak egyaránt ezekkel a kocsikkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt bogarássz...

[link]

2012. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én a jettát vagy a vectrát venném.
2012. jan. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
motorméret? felszereltségi szint? sok kis kérdés döntően befolyásolja a dolgok és a választás menetét, de így "látatlanba" ennyi kevés infóval a vw jettát mondom
2012. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2,8 milla körül gondoltam. 1,9 es motorral. Felszereltség egyenlőre nem kérdés. Inkább az érdekelne, hogy mennyire stapabíróak, és hogy ha mégis elromlik, melyiknek olcsóbb a javíttatása. Kinek milyen gondjai voltak ezekkel a márkákkal.
2012. febr. 2. 00:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 2. vagyok.


A szüleimnek Opelje volt és nagyon bírta a gyűrődést. Soha nem kellett hozzányúlni.


Nekem passatom van (pd TDI). Baromira elégedett vagyok vele. Iszonyatosan jól megy és nevetségesen keveset eszik. Szokásos dolgokon felül nem költöttem rá.

Találtam egy jó maszek szerelőt (a márkaszervizeket nem ajánlom...) ezért a fenntartása sem terhel meg.

/Amúgy opelekhez még a passaténál is olcsóbb az alkatrész/


Jettából a 105 lőerős 1,9-es dízelt keresd. Az kimegy a világból mivel Bosch adagolós...

2012. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , végül 1,9-es VW Jetta lett. 2008-as fekete metál....gyönyörű:)
2012. márc. 23. 23:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Gratulálunk. Sok sok balesetmentes km-t!

Egy képet tolhatnál róla! :)

2012. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dízel? Benzin?
2012. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Opel Vectra C abból is a GTS tapasztalatból írom jó szép olcsón fenntartható én egy közepes benzinessel láncos motrral nyomom, de aki dízelt akar abból is van bőven választék
2012. máj. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!