Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkumulátort érdemes kiszerelni?

Akkumulátort érdemes kiszerelni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a minusz 10 fokok nem igazán tesznek jót egy akkunak, meg nem is sűrűn van használva a vas, igy kiszedném és bevinném a lakásba. Vélemények?
2012. febr. 3. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Én egy héten egyszer használom az autót, az aksi sem valami új, igy mindig kiveszem a minuszokban.
2012. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
az tuti,hogy az akksinak jobb helye van bent,mint kint a hidegben
2012. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Feltöltött aksi nem fagy be. Pár napra nem szedném ki, ha hetekig áll az autó, akkor talán érdemes.
2012. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Mindenképpen vidd be a lakásba. Nekem ezzel a módszerrel pöccre indul a járgány a legnagyobb hidegbe is, ellenkező esetben pedig szinte esélytelen lenne az indítás.
2012. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Négyeske, nem tartom valószínűnek, hogy te fogsz engem kioktatni ebben a témakörben.

Ha neked ez kell a boldogsághoz, szereld ki minden este az autódból az akkumulátort, vidd fel szépen a hónod alatt a konyhába, takargasd be, mondd el neki az esti mesét, aztán reggel visszarakod.

(Ha a tied mégse indulna, az enyém meg a bennehagyott akkuval igen, szólj, majd meghúzlak.) :)

2012. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Utolsóval értek egyet, egy jó állapotú akksit nem kell kivenni az autóból (na jó, ha heteket áll ilyen hidegben, akkor nyilván célszerű). Érdemes a gyári előírásúnál nagyobb aksit tenni bele pontosan az ilyen hidegben fellépő teljesítménycsökkenés (feszültségesés) miatt.
2012. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Mivel ém most hetekig nem fogom használni az autót, így épp az előbb inkább kiszereltem.
2012. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
1000-es swiftbe jókis zselés aksi nemiga nemigen fagy be a hidegtől :D
2012. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Ne szedd ki, mert több lesz a fogyasztásod. Mármint még azon is túl, hogy télen több szokott lenni. Az ECU elfelejti a beállításokat és teljesen gyári értékeket fog alapul venni, újratanul.
2012. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én 18 éves autómnak nem hiszem hogy van bármit elfelejteni, a rádióállomások beállításokon kívül.
2012. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!