Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak szerintetek jó...

Első autónak szerintetek jó választás egy 2008 as BMW 316i 122 LE-s?

Figyelt kérdés
Nem menőzni kell azért ettől komolyabb vagyok...
2012. febr. 3. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ hány éves vagy, ha tényleg nem arcoskodni akarsz akkor jó. De ha tapasztalatlanul vagánykodsz egy hátsó kerekes kocsival télen könnyen az árokban köthetsz ki, hát ha nem tél lenne akkor jó, amúgy lehet egy első kerekessel kéne kezdeni
2012. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért olyan autót kapsz, amiben motor is van, nem holmi 1.6 benzin.
2012. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minek kell ha nem menőzni?
2012. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

1.6 -os és 122 le.?Nekem a Hondám a 90' évek végén már 160le. volt 1.6 motorral.

Egyébként nekem az első autóm egy csotrogány Trabant volt,egy hasonló BMW nek örültem volna.Mit örültem volna,lesz.opta.m volna saját magam örömömben.

2012. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább egy két évvel öregebb 325 vagy 320i, gyenge az a 122ló több mint másfél tonnához. Gyorsulás gyök2, autópályatempóban 10-12literes fogyasztás.
2012. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt most nem is arról van szó részemről, hogy drága-e vagy menőzni kell-e, nem is érdekes, de egy ilyen autó árából sokkal használhatóbbat lehetne venni.
2012. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobbat is választhatnál ~4,5 millióért. Ez az alapmotor nem megy jól, de cserébe sokat eszik. Első autónak szánod, de azt például nem írtad le, hogy van-e rutinod. Fenntartani nem olyan vészes, mint azt elsőre gondolná az ember, de ha megcsukod, könnyen hazavághatod magad anyagilag. Ha már használt, én a helyedben (márkánál maradva) keresnék egy szép állapotú E46-ost, picit erősebb motorral, és még pénzed is maradna patika állapotúvá varázsolni.
2012. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
harmat gyenge
2012. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!