Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amcsi használt autó alkatrésze...

Amcsi használt autó alkatrészes (bontós) oldalakat tudtok?

Figyelt kérdés
Ahol sok-sok-sok-rengeteg kép van amcsi verdák alkatrészeivel. pl.: chevy camaro steering pump (és egyéb nyalánkságok)
2012. febr. 6. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Pesten van egy a 10 kerben amiről én tudok.

A Lőrinci úton van. Ha a4 felől mész a Ferihegyi útról fordulsz a Csévéző utcába akkor azt is megmondom hogy a bal oldalba van. Nem nagy a telep de látni fogsz pár amerikai autót. Amúgy ki is van írva. valahol fél úton van a Helikopter u és a Csévéző közt.

Ezért az infóért remélem jár a pont. :)

2012. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megtaláltam a Névjegykártyájukat, Nem mondhatod hogy nem vagyok segítőkész:P


Cím:

XVII Lőrinci u31

Hétfőtől-Péntekig 9-17 ig nyitva.

256-40-70

0630299-40-70


Email: ford.bonto@axelero.hu


Remélem megvan még 4éve jártam ott utoljára akkor teli voltak amerikai autóval.Új és használt alkatrészek rendelése is lehetséges.

2012. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Adok pontot a válaszokért, de nem értettetek meg!:) OLDALAK, tehát weboldalak kellenek nekem (www.blablabla.us), ahol 10ezer kép van alkatrészekről! De nem Opel Corsa, VW Passat, hanem képek: ford mustang 2005 brake caliper...stb. Nem vásárolni akarok, nekem képek kellene egy projekthez, ha lehet árakkal (hogy tisztában legyek vele mi fán terem..). Folyamatosan keresek google-ben, de ha találok is, nincsenek képek, vagy van 10db (nekem 10ezer darab kell:D). Bocs, ha félre érthető voltam!
2012. febr. 6. 17:52
 5/5 A kérdező kommentje:

Srácok, itt egy példa (csak ez angol, és átlag verdák alkatrészeivel):


[link]

2012. febr. 6. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!