Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fagyálló hűtőfolyadék utántölt...

Fagyálló hűtőfolyadék utántöltése?

Figyelt kérdés

Jelenleg az autómban -15 fok alá pár fokkal van bekeverve a hűtőfolyadék, de tekintettel a hétvégére várható -20 fokra, úgy gondoltam, hogy felönötöm egy kis koncentrátummal, már amennyi belefér a maximum szintig.

A kérdésem az lenne, hogy a fagyállók keverhetőek-e? Nem gond, ha teljesen más márkájú esetleg színű folyadékkal öntöm fel?

Köszönöm előre is!


2012. febr. 6. 20:45
 1/4 anonim válasza:
Nekem az autószerelő (más miatt volt nála a gk) mondta, hogy töltsem fel, én nem higítottam, pedig desztvízzel kicsit kellett volna. Legalább nem fagy be..Eddig nem lett baja tőle..Kb. 2 hónapja járok vele.
2012. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan keverheted nem lesz gond.

A fékfolyadékoknál kell vigyázni a keverhetőséggel.

2012. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyjabol zoldeskek es pirosas lila folyadekbol valaszthatsz. A piros az aluminiumos hutokbe valo, amaz meg a masikba. Habar ez nem egesz egyertelmu, mert nekem a BMW-n alu huto van, es zoldet ajanlottak a szervizben. Minden esetre nezd meg, hogy milyen szinu es olyat vegyel. A gyarto lenyegtelen, mert szinte mindegyik a BASF alapanyagat hasznalja, meg amugy is kompatibilisek. Ha olyan a hutod, hogy bele latsz a bordakba ha leveszed a dugot, akkor szivjal ki onnan egy kis fagyallot es annak a helyebe ontsel koncentratumot. A tartaly inkabb expanzio edeny. Jarasd a motort, hogy elerje az uzemi homersekletet, hogy aramolni kezdjen a folyadek es ezaltal ossze is keveredjen.
2012. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Színeket ne keverd!!!
2012. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!