Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Én most kezdtem el tanulni...

Én most kezdtem el tanulni Budapesten a padlógáz autósiskolában.1. aki padlógáz autósiskolában tette le a jogosítványt mi a véleménye róla? 2. A forgalmi oktatónak kit, kiket érdemes választani? 3. milyenek a vizsgabiztosok? Forgalmi vizsga élmények?

Figyelt kérdés

2012. febr. 15. 15:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most ott tanulok, Andrási Ernőt kérd, ő nagyon jó!! Nem csak nála tanultam, de magasan jobb, mint az előző oktatóm volt!!! üdv:)

2012. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, majd egy hónap múlva tudok írni a forgalom vizsga élményről :DD
2012. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Kösz hogy írtál!

oké megfogadom a tanácsod remélem igazad lesz :D

és várom majd a válaszod a gyakorlati...

2012. febr. 17. 14:51
 4/36 A kérdező kommentje:
És még anyit had kérdezzek hogy jól felkészítettek elméletből és kreszvizsgán átmentél egyből?:D
2012. febr. 17. 15:41
 5/36 anonim ***** válasza:

Szia ismét:)


Nekem kicsit kacskaringós az utam a jogsi felé :) Nem itt kezdtem, hanem egy másik suliban, ott volt a kresz vizsgám és a rutin vizsgám is (anno), sőt a forgalom 90%át ott vezettem le. A kresz vizsgának egy titka van: tanfolyamon figyelni, komolyan venni és gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni. Nekem volt lehetőség internetes gyakorló tesztek kitöltésére (valamennyi pénzért cserébe kaptam egy belépőkódot és jelszót, így a valós teszteket csinálhattam amennyit akartam). Ebből annyit gyakoroltam, amennyit csak tudtam. A végén úgy csináltam hibátlan teszteket, hogy ránéztem a kérdésre és már kattintottam...gondolhatod hányszor csináltam végig őket...hajrá:)

2012. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Ja és igen, egyből meglett a kresz is meg a rutin:)
2012. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
a 3.hoz annyit tudok mondani hogy a vibik kozpontilag ugyanazok, nem fugg az autosiskolatol.
2012. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
ok kösz! :D
2012. márc. 3. 07:42
 9/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Sikerült a forgalom vizsgám:) neked hogy megy a vezetés?:)

2012. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

21-én szerdán megyek még csak kresz vizsgázni :D

de ha eljutok odáig írok :D

2012. márc. 11. 07:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!