Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet ez?

Marci0328 kérdése:

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Az előző kérdésemhez kapcsolódik ez is! Az van hogy a javaslatok alapján kicseréltem a gázolajszűrőt, öntöttem bele dermedésgátlót vagy 20 liter gázolajat sőt Spurit is a siker érdekében de az autó nem indít úgy ahogy előtte:( Régen úgy volt hogy izzított aztán pöccröff!! De most csak teker teker teker és amikor már úgy gondolom h nem tekertetem tovább pont elindul! Határeset mert elindul hála isten de hosszútávon nem teszi tönkre az önindítót a több tekerés?? És miért csinálja ezt?? még mindig van szennyeződés a rendszerben? Melegen most is van h pöccröff szóval tanácstalan vagyok:(:/

2012. febr. 19. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Légtelenítettél e utána??

A másik meg az lehet hogy megmerül az akkud a hidegbe. tölcsd föl. Vagy kérj egy barátodtol kölcsön egy akut 1-2 indítás ereéig. Aztán ha azzal pöccre indul akkor egyértelműen aksi.

2012. febr. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De az is lehet hogy nem izzít normálisan a gyerta gyujtásnál !!
2012. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Whitetie válasza:

Nekem is hasonló volt egy omegánál!

1. aksi lehetőség

2. izzitógyertyák

3. üzemanyagellátás, nekem például traverzgyürüknél levegősödött a rendszer, és amig ki nem tisztult nem indult be, és nagyon sokáig kellett tekertetni

2012. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!