Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő autónak BMW E40 vagy...

Kezdő autónak BMW E40 vagy E34? meg mi a véleményetek róla pl alkatrész fogyasztás .!

Figyelt kérdés

2012. febr. 21. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
E40? Nem véletlenül E39?
2012. febr. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk lényegtelen, kezdő autónak egyiket se ajánlanám. Én is egy 1.3-as Wartburgon kezdtem a közúti pályafutásomat, elég volt egyszer azt meghúzni, megtanultam rajta normálisan váltani, megtanultam szervó és mindenféle extra nélkül autót vezetni.


Utána jött egy E36-os.



Akármennyire is szeretem a BMW-t senkinek sem ajánlom kezdő autónak, sőt, aki ilyet akar kezdésnek mindenkit megpróbálok lebeszélni. Egyik BMW sem arról híres hogy gyenge, pláne a hátsókerékhajtás miatt egy kezdő kezében könnyen veszélyes tud lenni.


Arról nem is beszélve hogy ha meghúzod akkor az nem olcsó mulatság. Inkább húzz vagy nyomj meg valami olcsó régi autót amit utána eladsz ha már váltasz.


Most nem arról beszélek hogy tudsz e vezetni vagy nem. Itt a városi forgalomban lévő rutinról beszélek. Az egy dolog hogy kint a szántóföldön, vagy egy faluban tud vezetni. Arról hogy a városban rendszeresen mennek a centizések, és ha nem érzed tökéletesen az autót könnyen lerepülhet a visszapillantó.

2012. febr. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kezdő, nem kezdő van egyáltalán annyi pénzed, hogy utána fenntartod a szervizelést?

Ebbe sokan nem gondolnak bele, hogy egy ilyen kaliberű autó közepes javítása is megehet egy használt kiskocsi árát. Főleg ha olcsón veszed akkor gyanús, hogy hamarosan nyithatod a pénztárcád.

2012. febr. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pénz az van rá.........sokan ezt mondják ha hátsó kerék akkor tuning lada sokkal olcsóbb mint a bmw ...nem e39 e 40 keress rá Youtubon..
2012. febr. 21. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el.... Ladával jobban járnál...Azt megtöröd,meghúzod megborítod...max 200k. Míg a BMW-nél még pár nulla megy utánna...Nekem is Lada volt az első autóm...igaz jól megépített volt...bmw e36 2.0 nem tudott megfogni városban...a másik ,az enyém volt,nem anyámék vették,nem is banki hiteles... Most egy Audim van,ez se hiteles...tudom hogy van újabb,meg jobb... De ha valami gebasz van senkinek sem tartozom magyarázattal...Valamint még 1 nem elhanyagolható gondolat...a friss jogsisok tolják neki,mert ők nagyon tudnak vezetni,nagyon érzik... mindaddig míg a kocsi megmutatja neked h. kevés vagy hozzá...ebből van a baleset... Több mint fél millió km-ert levezettem kamionnal,Isten tudja mennyi személyautóval...mégse merem azt mondani hogy tudok vezetni .
2012. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor marad valami első kerekes verda mert nekem Lada nem be jövős h sokat eszik... megt azzal menj el partyzni pl Hajógyárira még mindig jobban sztem egy B astra vagy Alfa akkor. Minden kezdő ien szerintem de vezettem már Bmw t nem is keveset mert partyzni játunk nagyon sokat járjuk az országot és általában én szoktam vezetni de nem saját hanem kölcsönbe van keresztapámtól de őő is azt mondja h nagyon nagy bél van benne amit észre vettem h meleg aszfalton mikor nagyon fog az aszfalt akkor kis gázra eltolja a seggét!
2012. febr. 21. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez már hiúsági kérdés... kezdő autóról volt szó... de te tudod,ha alfát szeretnél ,egy ilyet árul most egy haverom : [link]
2012. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első autóm e34 520i volt mai napig megvan nem adtam el és egyszer nem törtem össze ha jól vezetsz nem vagánykodsz akkor nem lesz vele gáz mondjuk csak télen de arra is rájösz h nem félni kell a hótól hanem őrülni neki hogy lehet keresztbe haladni. most e46 330cim van
2012. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!