Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újragyűrűztem a Simsonom, nem...

Újragyűrűztem a Simsonom, nem vettem észre teljesítményváltozást?

Figyelt kérdés
Újragyűrűztem a Simson s51B motoromat mert rettenetesen csörgött ez egy nemrégiben vásárolt példány körülbelül 800 km-t ment nálam de nagyon csörgő hangja volt, a henger is eléggé el volt kopva, megakadt a körmöm ha benyúltam a belsejébe és ahol a dugattyú a holtponton van ott megakadt a körmöm és úgy döntöttem, hogy a hengert is kicserélem meg a gyűrűket is, ezek meg is történtek ámde a teljesítményen nem veszek észre semmi javulást ugyan olyan mint volt, csak a csörgés szűnt meg. Számíthatok arra, hogy ha bekopnak a kicserélt alkatrészek jobb lesz a teljesítménye?
2012. febr. 25. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy lehet CSAK hengert és gyűrűt cserélni? Dugattyú csere nélkül?

A csörgés nem a kopott henger-dugattyú-gyűrű következménye, az az előgyújtásé, a nem megfelelő hőértékű gyertyáé, a szegény keveréké, a nem megfelelő hűtésé.

Válogass, bár lehet kihagytam valamit...

2012. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

11:23

Főtengelycsapágy is adhat ki csörgő hangot :)

2012. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a simó csörgés nélkül nem ér semmit! azok a fajin utángyártott dugók, gyűrűk és hiába gyűrűzted! a rozsdás kerítést hiába fested ,ha a rozsdát nem csiszoltad le az rozsdás maradt! a gyűrűzés fúratás nélkül nem lesz változás!
2012. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Énis most fogom újítani és nekem is rengetegen mondták hogy tilos fúratás nélkül csak gyűrűzni mert nem jól kopnak össze, és semmi jobb írányba történő változás nem lesz
2012. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!