Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol csináltassam meg az...

Hol csináltassam meg az egészségügyi vizsgámat jogsihoz? (elsősegély vizsga) Budapesten? SOS

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat:)

2012. márc. 5. 20:13
 1/4 anonim válasza:

Az autósiskolában nem adnak erről infót?


Nagyon sok helyen van, akárhol megcsinálhatod szerintem, nem a hely a lényeg. Én például Csepelen csináltam.

2012. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A tanfolyamot érdemes végighallgatni?

Hol találok pontos árakat,amik most érvényesek?

2012. márc. 5. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy érdemes-e végighallgatni?? Te normális vagy?! Nemhogy meghallgatni kell, hanem meg is tanulni. Szörnyű belegondolni, hogy ilyen idiótákon múlhat az életem, hogy meg sem próbál újraéleszteni, mert az elsősegély tanfolyamon inkább aludt. Mert ha nem aludna sokmindenki, akkor legalább megpróbálná. Egy-két törött borda még mindig jobb, mint ha állsz és nézed, amint meghal valaki...
2012. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igaza van az előzőnek. Ez nem csak egy valami, amin túl kell esni. Életek múlhatnak rajta.

Figyelj oda, mert még talán valamelyik hozzátartozódat is megmentheted.

2012. márc. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!