Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót tudnék venni 200...

Lacko1996 kérdése:

Milyen autót tudnék venni 200 ezres költség keretból? Ami a legfontosabb hogy legyen benne elektromos ablak, szervókormány, ha tudnátok linket is kérnék, olyat keresek ami jól néz ki

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Válogass: [link] .


Egyébként a tapasztalat azt mondatja velem hogy a 200ezres árkategória az, amire rá kell költeni egy-másfél éven belül legalább 60-80, de akár 150ezret is, a helyedben átgondolnám mégegyszer, és inkább gyűjtenék még.

2012. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ha lenne több pénzem akkor milyen autót vennétek ami jól néz ki és jó is, én már volswagen bora-n és polon-n is gondolkodtam
2012. márc. 11. 12:59
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

200 ezres keretből vegyél inkább egy robogót.


Egy kocsit nem elég megvenni. Azt átkel íratni, azt műszakiztatni kell, azután adót kell fizetni, javíttatni kell (pláne egy 200 ezres rakás vackot), tankolni kell bele és a többi. Akinek nincs többje 200 ezernél egy kocsira az a további felmerülő költségeket sem tudja majd fizetni.

2012. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Ne hallgass a károgókra mert nem értenek a kocsikhoz. 200alatt is lehet kifogni nem kifogástalan ,de nagyon megbízható kocsit amit csak tankolni kell. Régi Civicet ajánlom ,1.5-ös karburátorost ,de csak azért ,hogy az injektor és elektronika mint hibaforrás ne szóljon közbe. Egyszerű nagyszerű kis kocsi, 6literből elmegy és meglepően jól gyorsul .Legyen rajta minél több műszaki, ne legyen nagyon rohadt, és ne füstöljön kéken a kipufogó,csak ez számít. Soha nem fog cserben hagyni vagy ha esetleg valami dadogna rajta ,otthon megcsinálod egy alap szerszámkészlettel.
2012. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3-as 4-es generációs civicekre gondoltam, hogy jól néz e ki az relatív,nem egy mai divatos forma az biztos,Szervó van amelyikben van ,e.ablak meg ha esetleg nincs akkor relatív olcsón bele lehet rakni,akár otthon is. De ha beleugrasz egy nagyon olcsón árult nagyköbcentis batárba, akkor tényleg sokat fogsz fizetni később.Már csak a fogyasztás miatt is. Az átíratási procedúra 65-100ezer ,nem tudom ezt belevetted e a 200ezres árba?
2012. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Így van! Én 80e ft-ért vettem egy vw polo-t, 1,3 benzin. 5-6 litert evett. Szervíz igénye a hátsó dob cserélésével kezdődött,majd olajat és szűrőt cseréltem benne csak....
2012. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
tudnátok linkeket adni???
2012. márc. 11. 15:10
 8/14 anonim ***** válasza:

4-es civicek:

[link]

[link]


Esetleg egy cuccolós miniterepjáró civic:

[link]

2012. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nézz szét a toyoták között
2012. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
toyota pl mi???
2012. márc. 11. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!