Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlanátok...

Milyen motort ajánlanátok nekem az alábbi szempontokat figyelembe véve?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék motor vásárolni, kb 350 000ft-ot tudnék max rászánni (persze a vásárláskor történő költségeken kívül), de nem találok olyan motor fajtát/márkát, ami ideális lenne nekem, és persze az is baj, hogy nem értek annyira még a motorokhoz, hogy melyik milyen. A legfontosabb, hogy 250ccm-s motort szeretnék. Főbb szempontok még a megbízhatóság, és a fogyasztás (cbf250-t néztem, de azok túl drágák nekem). Szeretnék sokat kirándulni, tehát nem munkába járós gép lenne, hanem hobbi, munka után délutánonként egy laza motorozásra, de olykor-olykor több 100km-es túrákat is szeretnék ejteni, ezért nálam fontos, hogy 100-120km/h-s sebességnél alacsony legyen a fogyasztás, és még azért menjen is többel, ha akarok :D . Még egy lényeges szempont nálam, hogy azért nézzen is ki jól, mint például a cbf, tehát nem szeretnék nagyrobogót, sem ilyen cross motorra hajazó példányokat sem. Milyen gépeket ajánlanátok nekem? :) Lehet, hogy nagyon válogatós vagyok, de első motornak olyan gépet szeretnék, ami nem veszi el a kedvem az egész motorozástól, ezért is nézem a kinézetét, mert ha nem tetszik, az már meg is bélyegzi az egészet. Jelenleg csak egy 2-3 évre szeretnék ilyen 250-es motort, utána a nagy jogsi lerakása után egy gsxr-t szeretnék, tehát muszáj egy kis "rutin".

Válaszotokat előre is köszönöm szépen!


2012. márc. 18. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Suzuki bandit 250
2012. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tetszik is ez a motor nagyon, de azt írják, hogy sokat eszik, normálon 6L, magas fordulaton a 10-t is megeszi, ezt több tesztben olvastam, és ez eltántorít tőle, de nem tudom, hogy ez igaz-e......
2012. márc. 18. 22:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Kawasaki ZZR 250
2012. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!