Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autós játékba minek...

Egy autós játékba minek beállítani a manuális váltót?

Figyelt kérdés

Az automata úgyis gyorsabban felváltozgat, meg pontosabb nem?

Mert sok játékban belehet állítani, hogy manuális legyen a váltó. De miértelme van?


2012. márc. 19. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én eddig azt nem értettem minek automata beállítás gépen, hisz akkor már csak gáz és fék, unalmas.
2012. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azert ez nem igy van.

Rohadtul nem lehet billentyuzeten erezni a valtast.

A valosagban hallod a motort, erzed az auton h mi van.

De most egy jatekban???

2012. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jól kezeled a manuális váltót, akkor jobb eredményeid lesznek a játékban is, máshogy tudsz gyorsítani, lassítani, magasan tudod tartani a fordulatszámot, stb.
2012. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nagyon sok játékban az automata váltó pörgeti a motort startnál... tudjátok mennyit számít ha csúsztatod a kuplungot és nem kaparsz?
2012. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert -bármily' hihetetlen- valaki élvezi a váltást, és nem csak azért játszik ilyen játékokkal, hogy fékezzen és gázt adjon. Én is jobban szeretem a manuálist váltót, kicsit élethűbb tőle a játék ha azt használom.
2012. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Rohadtul nem lehet billentyuzeten erezni a valtast."


Akkor talan ne billentyuzeten jatszd. Problem?

2012. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem a billentyűn fogod érezni, hanem az időeredményen a játékban. A saját stílusod szerint fogsz tudni vezetni.


Na de, az ilyen gagyi NFS-eken, ahol csak a gázt kell nyomni, tényleg nincs sok különbség.

Tedd fel a Race 07-et, próbálj meg vele menni egy kört (!!) és a pályán maradni, lehetőleg force feedback-es kormánnyal, és egyből meglátod a különbséget.

2012. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!